Jump to content

En acemi Animer olacak yarı Panda yarı İnsan olan bir Pandaİnsan *-*

HiBrotah

Önerilen İletiler

Selam İsmim Can 14 yaşındayım 28 Haziran 4:31:21 de doğdum. Adanadan katılıyorum henüz hiçbirşey bilmiyorum hatta ANİME NEDİR ONU BİLE BİLMİYORUM şuan Ne kadar işsiz bir insanım değilmi tanım bilmeden Foruma katılıyorum kajpoksda neyse animenin ne olduğunu araştırmakta üşeniyorum şuan anime nedir size sormak istedim çunki bu forumu yakın animeci arkadaşlarım önerdiki acımasızlık olsun diye anime nedir söylemiyorlar ;A; 
Neyse bana bir anime önerirmisiniz klasiklerden olsun 40-30 Bölü arasında olursa sevinirim Dikkat KLASİK OLSUN klasik olmasını istiyorum çunki animeye hemen alışmak istiyorum 

Tam bir asosyal Gamerımdır çunki sınıfta PSP m ile sürekli oynarım ve öğretmen gördüğü halde birşey demez çunki derslerim fazlasıyla iyidir arada öğretmen bile azıcık derse kalkma filan der yaneeeeeeağ abinis yaqışıqlı ;:)() fopskfodsopf şaka şaka :D Neyse qızlar eqleyin FPOKASDF Not Funny ;A; 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Selam İsmim Can 14 yaşındayım 28 Haziran 4:31:21 de doğdum. Adanadan katılıyorum henüz hiçbirşey bilmiyorum hatta ANİME NEDİR ONU BİLE BİLMİYORUM şuan Ne kadar işsiz bir insanım değilmi tanım bilmeden

Umarım ;A; Teşekkürler zaten Death Note yi merak etmiştim animeleri incelerken ;A;

Hosblduk saolun *-*

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.