Jump to content

meraba türkanime severler

sanzu

Önerilen İletiler

bu gününe kadar öyle yaptım halada aynıım  ama en yakınlarınızın gözünde bile olgunlaşmamış gözükebiliyosunuz :crying2-onion-head-emoticon:

Genç olmak, çocukça bir ruha sahip olmak güzeldir, mutluluktur bu. Bence değerini bil devam et. :19:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 56
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

değerini  biliyorum artık çünkü insan önce kendine değer vermeliki başkalarıda versin artık bunu öğrendim ruhu genç olanlar hiç yaşlanmazmış 1982 doğumluyum 82 yaşıma gelirsem bile herhalde animelerde

hoş geldin adaşım  :hi-onion-head-emoticon:  daha yeni mi tanışma faslı açılıyor  :dong-onion-head-emoticon: geç olsun güç olmasın keyifli forumlar çokça paylaşımlar  :cool-onion-head-emoticon:

Katılıyorum  :good-job-onion-head-emoticon:  Animenin yaşı olmaz... Hoşgeldin  :hi-onion-head-emoticon:

Bir sailormoon sever daha buldum  :embarrassed1-onion-head-emotico  Anime izlemenin yaşı yoktur insanlar hep konuşur takma onları (: Hoş geldin forumda iyi vakit geçirmen dileğiyle (aslında senden sonra geldim ama olsun hoş geldin hoş geldin)

sende hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: .sailormoonu sevmeyen var mıki yeni sezonu umarım yakın zamanda verirler.müziklrini bile telefonuma indirdim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sende hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: .sailormoonu sevmeyen var mıki yeni sezonu umarım yakın zamanda verirler.müziklrini bile telefonuma indirdim

Hoş bulduk teşekkür ederim :hi-onion-head-emoticon:  ^^ Sailormoon diyince insanlar sanki öcü bir şeyden bahsediyormuşum gibi davranmaya başlıyorlar :depressed1-onion-head-emoticon: Ben de yeni sezonu büyük bir heyecanla bekliyorum  :admire-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genç olmak, çocukça bir ruha sahip olmak güzeldir, mutluluktur bu. Bence değerini bil devam et. :19:

değerini  biliyorum artık çünkü insan önce kendine değer vermeliki başkalarıda versin artık bunu öğrendim ruhu genç olanlar hiç yaşlanmazmış 1982 doğumluyum 82 yaşıma gelirsem bile herhalde animelerden vazgeçmem. :desperate1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

değerini  biliyorum artık çünkü insan önce kendine değer vermeliki başkalarıda versin artık bunu öğrendim ruhu genç olanlar hiç yaşlanmazmış 1982 doğumluyum 82 yaşıma gelirsem bile herhalde animelerden vazgeçmem. :desperate1-onion-head-emoticon:

Yaş kaç olursa olsun genç olmak değilde öyle  hissetmek güzeldir. :5:

ya canım izleddiğim ilk animem  o yüzden yeri çok ayrıdır.  ;)

Eee o zaman başka bir anime bakmalısın onunda yeri ayrı olsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.