Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Mystogan

Naruto Shippuuden

Recommended Posts

Naruto Shippuuden ile ilgili görüşlerimizi buradan  paylaşalım. Bölümler ve gelecekte olacaklar hakkındaki bilgileri spoiler verelim.

175 ten sonra Tahmin ediyorumki Naruto Akatsukinin başına geçcek Nagato ve yahikonun varisi olarak konanla beraber iyi olarak devam etcekler

Author of the topic Posted

Narutonun akatsukı pelerinli bircok fotografı var ama olur mu ılerıde bılemem  :D

Son bölümleri beni çok sıktı ve bir süre izlemeye ara verme kararı aldım. Heyecanlanmaya başladığı zaman haber verin izlemeye başlıyayım tekrardan :D

Mangada olanların kısa özetini verdim :D)

Manga okumayanlar belli oluyor :D Akatsuki kismen dağılıyo sonra  danzou yu sasuke öldürüyo ve danzounun gerçek gücünü gösteriyolar sonra Tsunade uyanıyo yine hokage oluyo naruto kyuubiyi kontrol etmeyi öğrenirken annesini görüyo yine chakrasını bırakmış ondan dolayı :D Sonra kyuubi yi kontrol edmeyi öğreniyo işte bayaa güçlü oluyo kisame de killer bee nin kisameden aldığı sameheda dan fırlıyo kaçarken naruto bi koyuyo yere sert basınca ayağı sıkışıyo sonra gai vs kisame oluyor gai kisameyi yerden yere çalıyo ve kisame yakalanıyo...

Manga'da söyle devam ediyor

Kisame olmeden once Narutonun Ve killerbee'nın yerini madaraya gonderiyor kabuto orochimarudan aldıgı gucler sayesınde 5 akatsuki adamını canlandırıyor itachi'yi kakuzu'yu deidara'yı kuklacıyı bide bi adam daha var unuttum :D

deidarayı alıp narutonun icinden kyuubiiyi cıkarmak icin onu yakalamaya gidiyor .

toprak ulkesıın kagesi kabutoyu durdurmaya calısıyor tam orda durdu.

Kabuto abarttıkça abarttı arkadaş:) Bütün Hokageleri canlardırdı, ölen Akatsuki üyelerini canlandırdı, Asuma yı bile canlandırdı. Yamato yu da yakaladılar, Madara eüer onun da güçlerini alır kimse durduramaz herhalde=)

Şu naruto ne zaman hokage olcak ya onu bekliyorum tsunade ye dedi sen git uyu diye pain ile savaşırken bir hokage olamadı naruto^m :( >:)

Naruto 1 numara ya... Her ne kadar saçma sapan fillerlar araya girse de, mangasını takip etmenizi öneririm..

Arkadaşlar bu Naruto Çok Sıkmaya başladı yav bu pain i yendikten sonra tüm bölümler eskiyi anlatıyor ama mangasına baktım mangada öyle değil:S

bir an önce başlasa şimdiki zamana dönsedeD: