Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mystogan

Naruto Shippuuden

Önerilen İletiler

Mangada olanların kısa özetini verdim :D)

Manga okumayanlar belli oluyor :D Akatsuki kismen dağılıyo sonra  danzou yu sasuke öldürüyo ve danzounun gerçek gücünü gösteriyolar sonra Tsunade uyanıyo yine hokage oluyo naruto kyuubiyi kontrol etmeyi öğrenirken annesini görüyo yine chakrasını bırakmış ondan dolayı :D Sonra kyuubi yi kontrol edmeyi öğreniyo işte bayaa güçlü oluyo kisame de killer bee nin kisameden aldığı sameheda dan fırlıyo kaçarken naruto bi koyuyo yere sert basınca ayağı sıkışıyo sonra gai vs kisame oluyor gai kisameyi yerden yere çalıyo ve kisame yakalanıyo...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Manga'da söyle devam ediyor

Kisame olmeden once Narutonun Ve killerbee'nın yerini madaraya gonderiyor kabuto orochimarudan aldıgı gucler sayesınde 5 akatsuki adamını canlandırıyor itachi'yi kakuzu'yu deidara'yı kuklacıyı bide bi adam daha var unuttum :D

deidarayı alıp narutonun icinden kyuubiiyi cıkarmak icin onu yakalamaya gidiyor .

toprak ulkesıın kagesi kabutoyu durdurmaya calısıyor tam orda durdu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kabuto abarttıkça abarttı arkadaş:) Bütün Hokageleri canlardırdı, ölen Akatsuki üyelerini canlandırdı, Asuma yı bile canlandırdı. Yamato yu da yakaladılar, Madara eüer onun da güçlerini alır kimse durduramaz herhalde=)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu Naruto Çok Sıkmaya başladı yav bu pain i yendikten sonra tüm bölümler eskiyi anlatıyor ama mangasına baktım mangada öyle değil:S

bir an önce başlasa şimdiki zamana dönsedeD:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş