Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mystogan

Naruto Shippuuden

Önerilen İletiler

Misafir Esora

Anime Güncel Spoiler ( Mangadan da yazdım 2.kısma .s )

Sonun da hanım efendi'nin bir dier değişle ninemizin fiileri başladı.Tahmin ettiğim gibi sevgilisini gördük.Umarım Madaramla o yaşlı teyzeyi Shipleyenlere ders olmuştur.Neyse...Filler'e bakınca...Tenji çok tipsiz.Kişiliğini de sevmedim.O öbür köyün Kaguya gibi yaşlı bir kadına yürüyecek kadar yoklukta olan adamı da sevmedim.Suratını çiğnemişler gibiydi.Kısacası hiç birini sevmedim.Meyveyi de löp die yedi.İnsan bir tereddüt eder.Hiç diyilse öbür bölüm çocuklarını görcez.İndra ve Ashura bakalım onlar nasıl olacak.Umarım severim birini.Yine de Madarasız bölümlerden sıkıldım.Madaramı özledim.Animeye girip Rinne Tensei yapmam lazım.Hiç diyilse Fillerler güzel oldu şu son 2 Filler.Kaguyadan çok o dönemi anlattığı ve olayların nasıl geliştiğini anlattığı için beyendim.Da...Zetsu kimden?-.- 

Hayla Zetsu'yu doğurduğu ve kimden yaptığı sahneyi merak ediyorum.Lakin en çok reverse harem no jutsu'yu merak ediyorum Cry T-T ...Yine de Madaramı harcamaya deymezdi. _-_

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir Esora

Spoiler içerir

Son bölümler de çizimler düzgünleşti...Sakura'yı bile güzel çizmişler.Nie Madaracığımı Rahmetli olmadan önce bir kere bile düzgün çizmediler ? Ama kaguya nineyi güzel çizerler.Nie ? ... Anti Madara fan'ı Tv Tokyo...Kaguya fan'ı stüdyo...Çıldıracağim.Sexy jutsu güzeldi şimdi...Azcık daha uzun gösterselerdi.Çok güzeldi .s baya güzeldi .s ... Ama Madaram var benim *- * ...Kaguya'nın mühürlenmesine az kalmışken fiiler girdi.Pff -.-*

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Animeyi çoktan bırakan biri olarak öncellikle kaguya nın ortaya çıkmasına çok sevindim fakat izleyeni pek sarmayan fiiler Naruto yu yine baya bi yokuşa sürecek gibi gözüküyor.Şuan çok alakasız şeyler oluyor.Naruto nun sadece animesini izliyip spoiler yememek için buzdolabının kapagını bile korkuyla açan arkadaşlarıma sesleniyorum.Çok tehlikedesiniz...Affetmiyorlar valla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bölümü bekliyoruz "Indra ve  Ashura" hadi bakalım. Mangayı bitireli çok oldu fillerlarda bahsedilen bazı şeyleri hatırlamam biraz zaman alabiliyor. Kısaca heyecanlıyız hadi inşallah güzel bir bölüm olur:admire-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 03.06.2016 at 12:11, Esora yazdı:

Spoiler içerir

Son bölümler de çizimler düzgünleşti...Sakura'yı bile güzel çizmişler.Nie Madaracığımı Rahmetli olmadan önce bir kere bile düzgün çizmediler ? Ama kaguya nineyi güzel çizerler.Nie ? ... Anti Madara fan'ı Tv Tokya...Kaguya fan'ı stüdyo...Çıldıracağim.Sexy jutsu güzeldi şimdi...Azcık daha uzun gösterselerdi.Çok güzeldi .s baya güzeldi .s ... Ama Madaram var benim *- * ...Kaguya'nın mühürlenmesine az kalmışken fiiler girdi.Pff -.-*

Evet son bölüm çizimler iyiydi Sakura bile iyi çizildiyse iyi demektir. Anti Sakura'cılar birde onlar öyle duymuştum. Son yayınlanan bölümleri filler kısmını atlayıp izledim gayet güzeldi. Artık bitecek sanırım ufukta bir filler göremedim yayınladıkları listede Sasuke Naruto savaşına geçti çoktan. Güzel bitecek seri. Keşke 1 yıl filler verip soğutmasaydı insanları. Hoş fillerleri reyting yapmış o yüzden şaşırmadım filler vermelerine suyunu çıkarana kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, lntegral yazdı:
  Göster

SPOİLER

Gençler şunu gördüm rasgele :P Daha animesinde finali görmedik galiba ama bu çok etkileyici olmuş :T Neyse animede son dövüşü izlemeyenler için spoiler uyarımı bırakıyım :super-onion-head-emoticon:

Storm 4 finalinde vardı. 

Spoiler

Ama Indra Oku vs YinYang Rasenshuriken pek anlasilmiyordu. Galiba animede daha cikmadi diye bir fikirleri olmadan yapiverdiler.

Edit: videoyu izlemeden yazdim meger benim dedigimi atmis arkadas

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş