Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mystogan

Naruto Shippuuden

Önerilen İletiler

ya hani sasukeyi narutoyla kapıstırcaklar ya aslında sasuke cok pasıf guclu gibi dursada naruto onu kolaylıkla alt edebilir saringanı felan warda yalan o isler sasukenın abisi narutoya bisiler wermıstı guc olarak bence bu sasukenın hıpnoz yetenegının aktıflıgını bozacak zaten 1 e 1 de naruto cok rahat ezer gecer hatırlarsanız kakashı birşey demısı eger ıcınde 9 kuyruklu olmasa benden 100 kat daha fazla cakra kulanırdın demıstı yanı buda demek oluyoki sasuke alt tabakada naruto ıcın bıde su doğa cakrasıwar etraftan topladıgı 5 dk suruyoya onuda actımı sasuke oldu bıttı yanı buda sasukeye cok pasıf ayrıca 8 kuyruklu ahtopotmu ne warya onu yakalarken cok zorlandı nerdeyse oluyo bıda 4 kısı gıttıler 9 kuyrukluda kazanma sansı 0 ayrıca abisini bile yenemedi buda demek oluyokı sasuke cok gucsuz kaldı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bölüm 205 Madara yine yaptı yapıcağnı. Olaylar tuhaflaşmaya başladı bazı şeyler açığa kavuşdu ama Madara nnın oyunu olabilir bunlar. 206 da en çok merak ettiğim Sakuranın Narutoya ne söyleyeceği ve Hinata ile ilgili bir gelişme olcakmı??? Naruto Hinata yı nasıl farketmez anlamıyorum o güzellik :D o endam :D sonunda beraber olmazlarsa Hinata üzülürse Japonyayı yıkarım Lannn xD

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir LeeSeenT

olucakları neredeyse tamamen gördüğüm için kendi teorimi yazacağım,

aşırı derecede spoiler içerir.. Naruto vs Pain sonrası olaylar içerir..

kendi teorimdir, başka sitelerde paylaşıcaksanız, lütfen alıntı yaptığınızı belirtiniz..

Emeğe Saygı,

ilk olarak, nagato öldükten sonra, madara konan ile nagato'nun rinnegan'ı için düello yapar, söylediğine göre rinnegan'ı nagatoya veren madaradır.. konan'ı öldürdükten sonra, nagatonun gülümseyen cesedine bakar ve, " rinnegan için en uygun veliaht sendin, Uzumaki kanını dolaylıda olsa taşıyordun " bu olaydan sonra, Uzumaki clanının Kiri Köyünün en önemli clanı olduğunu ve Dünya üzerindeki en iyi mühürleme tekniklerine sahip olduklarını öğreniyoruz, Bijuu çıkarıldıktan sonra bile Jinchuurikinin hayatta kalmasını sağlayan bir mühür tekniği, ve bölüm 205 de madara savaş ilan ediyor, ancak Rikudou-sennin hikayesini dinlemeniz yeterli olucaktır, Tsuki no Me planını açıkladığı zaman, çoğu kişi işin garip kısmını gözden kaçırıyor.. şu an Madara'nın elinde bulundurduğu 7 adet Bijuu ile bu tekniği aktive edecek kadar chakraya sahip, madara bile olsa 7 tane bijuu ile kendinden o kadar emin olamaz dünyaya karşı, " Kazanma şansınız yok " tahminimce gece çöktüğünde Tsuki no Me kullanmayı planlıyor, " olacağından eminse yapmışlığı vardır arkadaş ^^ " görüşmede bildirdiği rehin almayı fazlasıyla tamamlamak bir nevi, teorime göre olacaklar, naruto Rinnegan aktive edecek %90 eminim, ve madaranın bana göre gerçek hedefi, Tsuko no Me planını gündüzde kullanabilecek miktarda chakra toplamak, "   

" Ay dediğin gece çıkar birader ^^ " 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük ninja savaşı çıkıcak Sasuke içindeki öfkeyi dindircek Naruto bu sefer köyünü değil dünyayı kurtarıcak bunu wordkage yapıcaklar dünyakage'si :D sasuke ile barışcaklar ve manga biticek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

usta aynen dediğine katılıyorum Naruto nasıl Hinata yı fark etmez onu boğazlarım xD zaten kız aşkını itiraf ettikden sonrasını göstermediler Naruto yanıt vermşmidir aşkına ne düşünüyodur acaba hay ben bu animeyi yapanın ne olurdu onları sevgili yapsalardı :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilk iletim, heyecanladım :D

bir arkadas demişki Sasuke cok gucsuz kaldı, sanmıyorum. EMS aktif eden biri nasıl gucsuz olabilir.Naruto'yu göremedik diyordum da son mangada kyuubiyle finosu gibi konusması özgüveninin zirvede oldugunu gösterdi.Gelecek olaylara dair spoiler vermek isterdim de manga okumayan arkadaslar vardır.Sinir bozucu bi durum oluyor.

Sonuc olarak kabuto 2 uchiha arasında kaldıgına bin pişman olacak bundan kesin eminiz.şimdilik Naruto vs Sasuke'yi bekliyoruz.Hersey o zaman yerine oturacak.Madaranın o ayın gözü planını görceğimizden de şüpheliyim.şahsi fikrim tabi.

@lastbas, madaranın sharingan-rinnegan'a birlikte sahip olacagını zaten cok bilinen birşeydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş