Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mystogan

Naruto Shippuuden

Önerilen İletiler

hem mangacılar hem de animeciler sasukenin gücü hakkında birşey diyemezler çünkü sasuke ortalıkta yok..

animecilerde en fazla 1-2 bölüm sonra görecekler

sasukenin son durumu pekte iç açıcı değildi ve madaradan abisinin gözlerini istedi.. o gün bu gündür ortalıkta yok sasuke..

büyük ihtimal naruto gibi oda yeni güçlerle ortaya çıkar..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hem mangacılar hem de animeciler sasukenin gücü hakkında birşey diyemezler çünkü sasuke ortalıkta yok..

animecilerde en fazla 1-2 bölüm sonra görecekler

sasukenin son durumu pekte iç açıcı değildi ve madaradan abisinin gözlerini istedi.. o gün bu gündür ortalıkta yok sasuke..

büyük ihtimal naruto gibi oda yeni güçlerle ortaya çıkar..

cok haklısın sasuke ortalıkta yok ve abisinin gözlerinide aldıktan sonraki yeni sharinganın gücünüde bilmiyoruz... ama benım daha cok merak ettiğim konu itachi sasuke güclerini verdiği gibi narutoyada güclerinden bırazını verdı... narutonun sasukeyle kapıscagını bılıyordu... bana sorarsnz ilerki bolumlerde daha agızımın acık kalacagını dusunuyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya perşembe günleri çıkıyodu 220. bölüm neden çıkmadııı :-[ tamda işler iyice heyecanlanıyodu:o ben sasukenin gözleri eternal mangekyou sharingan olsun  istiyorumm.... :o :o :o :o :o

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 2 bölüm geldi.Bölümleri tartışalım.Tsunade uyandı.Fark ettiniz mi bilmiyorum Naruto eski şenli naruto olmuş.Kyubbiyi  öğrenmek için yola çıkıyor.Mangada zaten demişti.Bu arada Kabuto Orochominin vücudunu almış yeni farkettim.Çizimlerde de hata yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 2 bölüm geldi.Bölümleri tartışalım.Tsunade uyandı.Fark ettiniz mi bilmiyorum Naruto eski şenli naruto olmuş.Kyubbiyi  öğrenmek için yola çıkıyor.Mangada zaten demişti.Bu arada Kabuto Orochominin vücudunu almış yeni farkettim.Çizimlerde de hata yok.

ben mangadan da takıp edıyorum... orochimaru kabutonun vucudunu aldımı almadımı daha bellı degıl ama ben aldı dıye tahmın edıyorum... 4 kagenın konusmasında orochimarunun ısmı gectı...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş