Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mystogan

Naruto Shippuuden

Önerilen İletiler

ya bu naruto iyice saldım çayıra mevlam kayıra havasına girdi. boş boş bölümler gelip gelip duruyo ne uzun yolculukmuş ya esas olaya gelselerde izlesek :)

Evet şurda filler biteli doğru düzgün 2-3 bölüm izledik yine filler girdi hayda..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sasuke o kadar salaklık yapıyo ama nasıl oluyosa hala sasuke nin hayranları var çok garibime geliyo :D

Sasukeme laf yok :D

O salaklıkları habire kötüler yaptırıyo ilk önce itachi için yaptı sonra konohaya gidecekti madara kaptı bu sefer :D Adam karizma+güçlü olunca alan alana itachinin öldüğü gün daha kaptılar adamı :D Bedavaya kapılıyo işte:D Aklını çeliyorlar garbim madara onu oyuncak gibi elinde oynatıyo uyandığında çok geç olucak bu intikam rüyasından..Yoksa iyi kalpli sasukem,sadece intikam gözünü boyadı.Başkalarını öldürmeye bile kıyamıyor kimseyi öldürmeyin diye uyarıp duruyor :D zavallı sasukem ellere oyuncak oldu :D Sasukeee bedava.Madara: aneeey hemen gidip kapayım kabuto vs. kapmadan :D Tey tey tey:D

Bu arada 4 bölüm daha fiiller başladı kafayı yiyecem.Mangasıda bir türlü geliyo pff.227.bölümde kaldım ne zaman gelecek ya zaten ingilizce fansublara kaldım kala kala..Hemde fillerine..Doldurmaca bölümleri geçin artık fenalık geldi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sasukeme laf yok :)

O salaklıkları habire kötüler yaptırıyo ilk önce itachi için yaptı sonra konohaya gidecekti madara kaptı bu sefer :D Adam karizma+güçlü olunca alan alana itachinin öldüğü gün daha kaptılar adamı :) Bedavaya kapılıyo işte:D Aklını çeliyorlar garbim madara onu oyuncak gibi elinde oynatıyo uyandığında çok geç olucak bu intikam rüyasından..Yoksa iyi kalpli sasukem,sadece intikam gözünü boyadı.Başkalarını öldürmeye bile kıyamıyor kimseyi öldürmeyin diye uyarıp duruyor :o zavallı sasukem ellere oyuncak oldu :o Sasukeee bedava.Madara: aneeey hemen gidip kapayım kabuto vs. kapmadan :o Tey tey tey:D

Bu arada 4 bölüm daha fiiller başladı kafayı yiyecem.Mangasıda bir türlü geliyo pff.227.bölümde kaldım ne zaman gelecek ya zaten ingilizce fansublara kaldım kala kala..Hemde fillerine..Doldurmaca bölümleri geçin artık fenalık geldi..

Merak etme zaten anime sounda naruto ölüp sasuke yaşayan kisi olucak diye düşünüyorum... diger konuya gelirsek bu fillerden bende bıktım çıktıgında baktım hemen daha altyazısı bile yokken, gereksiz bir bölüm daha dedim ve kapadım gercektende boş işlerle ugrasıyor bu yapımcılar...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir MaRMaReX
Tek Düşüncem; Naruto Ölemez! Ölmemeli! Sasuke Gebersin.  >:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş