Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Mystogan

Naruto Shippuuden

Recommended Posts

Odun Naruto desek yanlış olmaz sanırım. Ne mangada ne animede Hinata ile 1 kere bile konuşmadı.

ya bu naruto iyice saldım çayıra mevlam kayıra havasına girdi. boş boş bölümler gelip gelip duruyo ne uzun yolculukmuş ya esas olaya gelselerde izlesek :)

ya bu naruto iyice saldım çayıra mevlam kayıra havasına girdi. boş boş bölümler gelip gelip duruyo ne uzun yolculukmuş ya esas olaya gelselerde izlesek :)

Evet şurda filler biteli doğru düzgün 2-3 bölüm izledik yine filler girdi hayda..

Evet şurda filler biteli doğru düzgün 2-3 bölüm izledik yine filler girdi hayda..

girmese olmaz sanki kafalarını boş fillere vereceklerine heyecanı tavana cıkarmayı düsünseler daha iyi olur

Sırf mangaya yetişmesin diye ne saçma filler yaptılar.

Biz mangayı okumayız canım yeter ki animeyi çıkartsınlar

:D

Sırf mangaya yetişmesin diye ne saçma filler yaptılar.

Biz mangayı okumayız canım yeter ki animeyi çıkartsınlar

:D

bu gidişle gemi yolculuğu daha 1 ay surer :D hahahah :)

sasuke o kadar salaklık yapıyo ama nasıl oluyosa hala sasuke nin hayranları var çok garibime geliyo :D

Sasukeme laf yok :D

O salaklıkları habire kötüler yaptırıyo ilk önce itachi için yaptı sonra konohaya gidecekti madara kaptı bu sefer :D Adam karizma+güçlü olunca alan alana itachinin öldüğü gün daha kaptılar adamı :D Bedavaya kapılıyo işte:D Aklını çeliyorlar garbim madara onu oyuncak gibi elinde oynatıyo uyandığında çok geç olucak bu intikam rüyasından..Yoksa iyi kalpli sasukem,sadece intikam gözünü boyadı.Başkalarını öldürmeye bile kıyamıyor kimseyi öldürmeyin diye uyarıp duruyor :D zavallı sasukem ellere oyuncak oldu :D Sasukeee bedava.Madara: aneeey hemen gidip kapayım kabuto vs. kapmadan :D Tey tey tey:D

Bu arada 4 bölüm daha fiiller başladı kafayı yiyecem.Mangasıda bir türlü geliyo pff.227.bölümde kaldım ne zaman gelecek ya zaten ingilizce fansublara kaldım kala kala..Hemde fillerine..Doldurmaca bölümleri geçin artık fenalık geldi..

Sasukeme laf yok :)

O salaklıkları habire kötüler yaptırıyo ilk önce itachi için yaptı sonra konohaya gidecekti madara kaptı bu sefer :D Adam karizma+güçlü olunca alan alana itachinin öldüğü gün daha kaptılar adamı :) Bedavaya kapılıyo işte:D Aklını çeliyorlar garbim madara onu oyuncak gibi elinde oynatıyo uyandığında çok geç olucak bu intikam rüyasından..Yoksa iyi kalpli sasukem,sadece intikam gözünü boyadı.Başkalarını öldürmeye bile kıyamıyor kimseyi öldürmeyin diye uyarıp duruyor :o zavallı sasukem ellere oyuncak oldu :o Sasukeee bedava.Madara: aneeey hemen gidip kapayım kabuto vs. kapmadan :o Tey tey tey:D

Bu arada 4 bölüm daha fiiller başladı kafayı yiyecem.Mangasıda bir türlü geliyo pff.227.bölümde kaldım ne zaman gelecek ya zaten ingilizce fansublara kaldım kala kala..Hemde fillerine..Doldurmaca bölümleri geçin artık fenalık geldi..

Merak etme zaten anime sounda naruto ölüp sasuke yaşayan kisi olucak diye düşünüyorum... diger konuya gelirsek bu fillerden bende bıktım çıktıgında baktım hemen daha altyazısı bile yokken, gereksiz bir bölüm daha dedim ve kapadım gercektende boş işlerle ugrasıyor bu yapımcılar...

Guest MaRMaReX
Tek Düşüncem; Naruto Ölemez! Ölmemeli! Sasuke Gebersin.  >:)