Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mystogan

Naruto Shippuuden

Önerilen İletiler

Ölsün gebersin de şu anime bir rahata kavuşsun :P hem biraz daha ciddi bir anime olur. Naruto büyüdü ama hala aptal :D zaten bu filler 4 hafta oldu bitmedi 1 ay oldu bile bakalım daha ne kadar filleri izlicez zzzzzzzz  >:P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir MaRMaReX
La Dizinin Adı Naruto. O Ölse Devam Etse Ne Olur. Naruto Öldü Dizinin Adı Naruto Ama Hala Devam Ediyor. Mantıklımı ?  ;D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yapımcılar mangayla az daha arayı açıp Narutonun eğitim sürecinde Heyacan tavan yapacağı için (manga okuyan bilir) aralıksız bir şölen yaşatacaklar Daha sonra eğitim bitince tekrar bi geçmiş filler vericekler Sonra Narutoya Sasukeye ne olcak Göreceksiniz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
animesi suan beni resmen sogutmus durumda 2 ay oldu hala denizden gecemediler hey Allahım yaaa :) bu kadar bölümde bir animeyi bitiriyolar bee :):D saçmalamaya daha ne kadar devam edicekler acaba

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu sasoriye anlam veremiyorum sakura ve kankoru tarafından yenilmek...(her ne kadar sakuraya yaşlı kadın yardım etse de)hele de kisamenin gai tarafından yenilmesi beni çok sinir etmiştir adam ne kadar güçlü bizim gaiye yenilio tamam gai komik fln ama kisameyle karşılaştırılamaz  anlıcağınız ''bence'' güçlü olan insanları bu kadar kolay öldürmeleri çok garip.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Narutonun son bölümleri yakin önemli nokta kyubiyi kontrol altina aldigim bölümde geldiginde bittişi yakin olcak.

o bölümü görebilicez mi bakalım bu aptal yapımcılar hala denizi gecemediler 4 ay oldu hala denizde gidiyolar izlemiyorum ki denize cıktıklarından beri... zaten sogudum narutodan...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o bölümü görebilicez mi bakalım bu aptal yapımcılar hala denizi gecemediler 4 ay oldu hala denizde gidiyolar izlemiyorum ki denize cıktıklarından beri... zaten sogudum narutodan...

aynen bende izlemiyorum oraları artık çok baydı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bende izlemiyorum oraları artık çok baydı

e yani gereksiz gereksiz bir dünya şey mangasında savas bitti bular daha yola yeni çıktılar töbe töbe varya aklıma geldikte sövesim geliyor bu narutonun yapımcılarına...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

e yani gereksiz gereksiz bir dünya şey mangasında savas bitti bular daha yola yeni çıktılar töbe töbe varya aklıma geldikte sövesim geliyor bu narutonun yapımcılarına...

gerçekten de gereksiz bir ton sahne ve olay var filler olmayan bir bölümde bile flashbackler ve saçma sapan konuşmalar ve felsefe yapma çabaları insanı acayip sıkıyor.. ben50 bölüm kadar animeyi takip ettim daha sonra manga okumaya başladım sabrım bu kadarına yetti :o anca sasukenin dövüştüğü bölümleri animeden izledim shippuudenin bir de çizimleri çok özensiz geliyor bana :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş