Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mystogan

Naruto Shippuuden

Önerilen İletiler

Merak etme zaten anime sounda naruto ölüp sasuke yaşayan kisi olucak diye düşünüyorum... diger konuya gelirsek bu fillerden bende bıktım çıktıgında baktım hemen daha altyazısı bile yokken, gereksiz bir bölüm daha dedim ve kapadım gercektende boş işlerle ugrasıyor bu yapımcılar...

Nolmalde saukeyi öldürceklerdi ama sasuke fanlarından tepki gelince vazgeçtiler ama sasukeyi onun yerine kör ediceklermiş çok kısa bir süreliğine ayrıca sasuke konahanın gönlünü yeniden kazanacağını söylüyorlar....

Narutonun Shippuudende ölmeyeceği kesin çünkü shippuudenden sonra naruto akkipuden başlıyacak....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nolmalde saukeyi öldürceklerdi ama sasuke fanlarından tepki gelince vazgeçtiler ama sasukeyi onun yerine kör ediceklermiş çok kısa bir süreliğine ayrıca sasuke konahanın gönlünü yeniden kazanacağını söylüyorlar....

Narutonun Shippuudende ölmeyeceği kesin çünkü shippuudenden sonra naruto akkipuden başlıyacak....

Orda bir parantez acmak istiyorum ( bu bilgiyi nereden aldi bilmiyorum ama Narutonun ölüceği konusunda ben hala iddaamı sürdürmek istiyorum... )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o bilgi internette var cogu yerde nasil kor yapabilirler ki adamda ems var naruto gozune comak mi sokacak :D

Az önce baktim internette biraz arastırdım öyle birşeyden bahdeiliyor ama kesinligi varmı yokmu tartısılır ki hatta ilk iki bölümüne dair notların oldugu bir site dahi buldmu ve sitede yazılanlara göre Naruto Hinata ile evleniyor gibi gözüküyor. Bunun mümkün olabileceğini pek düşünmüyorum. Sakuradan vazgeçiceğini ve Hinatayla beraber olabilmesi için ancak sakuranın ölmesi gerek :D ki bende bu kötü bir bitiş olurdu. Ayrıca fanlarinda tepkisini çekicektir. NaruxSaku nun yanında SasuxSaku denklemleri ço kağır basan denklemler. her iki grubunda fanları azınsanmıyacak kadar bol... ben son savastan sonra narutonun ölüp sasukenin tekrar köye dönüp saukar ile evlenip narutonun mezarını ziyaret edip dua ederek biten bir animeyi tercih ederim. hem bende en iyi son bu olur...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kishimoto narutonun çok uzun bir süre daha devam edeceğini söylemiş zaten konusu çok müsayit devam etmeye yani tobiden sonra hikaye bitmez bence eğer bitecekse senin hazırladığın son olabilir neden olmasın ama bu saatten sonra sasukenin konahaya dönüp bir de sakurayla evlenmesi zor :D bir anti sakuracı olarak asla sasukenin sakurayla olmasını istemem.... :D narutonun sakuradan vazgeçeceğini de düşünmüyorum eğer öyle olsa hinata aşkını itiraf etmişti koşup boynuna atlaması lazımdı :( ama bence en iyi son sasukenin konahayı yok etmesi herkes rahatlayacak yok olursa ne ülkeymiş be :D zaten artık narutonun düşmanları da acayip güçlü nasıl yeneceklerse...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sasukedeki ems tam olarak ems değil sonuçda ms'ye geçebilmek için en iyi arkadaşını öldürmen gerek ama naruto hala yaşıyor ayrıca tobi itachini gözleriyle oynayabilir sonuçda ileride sasukenin başına bela olmamasını ister....

ayrıca narutonun tek düşmanı tobi veya madara olmayacağıda bariz ortada....

narutonun babası namikaze klanından namikaze klanıda senjunun melezleşmiş hali yani narutoda hem uzumaki hemde senju kanına sahip senju rikoduonun küçük oğlu rikoduoda orjinal rinnegan var ve 10 kuyruklu canavarı içine mühürlediğinde 10 kuyrukluyla rikodionun genleri karıştı 10 kuyruklunun ruhu yani kyuubide narutoda olduğundan narutoda dujotsu çıkabilir hemde rikoduonun rinneganından daha güçlü olacağını söylüyorlar....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sasukedeki ems tam olarak ems değil sonuçda ms'ye geçebilmek için en iyi arkadaşını öldürmen gerek ama naruto hala yaşıyor ayrıca tobi itachini gözleriyle oynayabilir sonuçda ileride sasukenin başına bela olmamasını ister....

ayrıca narutonun tek düşmanı tobi veya madara olmayacağıda bariz ortada....

narutonun babası namikaze klanından namikaze klanıda senjunun melezleşmiş hali yani narutoda hem uzumaki hemde senju kanına sahip senju rikoduonun küçük oğlu rikoduoda orjinal rinnegan var ve 10 kuyruklu canavarı içine mühürlediğinde 10 kuyrukluyla rikodionun genleri karıştı 10 kuyruklunun ruhu yani kyuubide narutoda olduğundan narutoda dujotsu çıkabilir hemde rikoduonun rinneganından daha güçlü olacağını söylüyorlar....

mangekyou yu acmak icin illa arkadasini degil cok onem verdigin birini oldurmen gerekiyor gerci itachi sasuke icin hem abi hem de arkadasti yani sasukenin emsi tam olarak ems bence ve tobi itachiye dokunamaz hele de sasukeyi korumak icin zaten tobi kabutoya verecek savas sonunda sasukeyi ben itachi vs kabuto gorucegiz diye dusunuyorum cunku edo tenseiyi bozacagini soylemisti itachi narutonun tek dusmaninin tobi veya madara olmayacagi bence de bariz :D on kuyruklu derken dokuzu mu kastettin cunku on kuyruklunun ortaya cikmasi diger butun kuyruklularin birlesmesiyle oluyor  narutoda doujutsu cikmasi mumkun bence de ama narutoyu sevmedigim icin fazla guclenmesini istemem :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1. M.Sharingan İtachi ölmeden önce çıkdı..

2. Sasuke itachinin ölmüş gözlerini alıcak edo gözlerini değil itachinin cesedide madaranın elinde sasukeye verilken çok kolaylıkla gözlerle oynayabilir eee ayştainmi bu dersende itachi çok kolay sasukenin gözlerini madaranın ms karşı amaterasuyla  karşı atak yapması için ayarlamıştı buda imkansız değil....

3. Kuyruklu hayvanlardan önce sadece 10 kuyruklu vardı 6 yolun bilgesi [sage] Bu hayvanı kendine mühürledi ölmeden öncede son çakrasıyla 9 böldü 1, 2, 3........ kuyruklu diye gidiyor 1 den 8 kuyrukluya kadar bütün kuyruklular 10 kuyruklunun bedeni oluyor 9 kuyrukluda bizzat ruhudur 10 kuyruklunun...

4. Naruto zaten jiraiyayla olan eğitim sürecinde öğrendiği tekniklerin haddi hesabı yok ama çakrasının büyük bir kısmını kyuubiye harcadığı için kullanamıyor ve bazılarınıda jiraiya yasaklamıştır... aslında kyuubi olmasa şuan sasukenin ems'sindende güçlü olabilir.......

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1. M.Sharingan İtachi ölmeden önce çıkdı..

2. Sasuke itachinin ölmüş gözlerini alıcak edo gözlerini değil itachinin cesedide madaranın elinde sasukeye verilken çok kolaylıkla gözlerle oynayabilir eee ayştainmi bu dersende itachi çok kolay sasukenin gözlerini madaranın ms karşı amaterasuyla  karşı atak yapması için ayarlamıştı buda imkansız değil....

3. Kuyruklu hayvanlardan önce sadece 10 kuyruklu vardı 6 yolun bilgesi [sage] Bu hayvanı kendine mühürledi ölmeden öncede son çakrasıyla 9 böldü 1, 2, 3........ kuyruklu diye gidiyor 1 den 8 kuyrukluya kadar bütün kuyruklular 10 kuyruklunun bedeni oluyor 9 kuyrukluda bizzat ruhudur 10 kuyruklunun...

4. Naruto zaten jiraiyayla olan eğitim sürecinde öğrendiği tekniklerin haddi hesabı yok ama çakrasının büyük bir kısmını kyuubiye harcadığı için kullanamıyor ve bazılarınıda jiraiya yasaklamıştır... aslında kyuubi olmasa şuan sasukenin ems'sindende güçlü olabilir.......

1. http://www.turkcraft.com/Naruto/387

2. anlamadım demek istediğini tam olarak sasuke itachinin edo gözlerini almadı gerçek gözlerinialdı ve ems ı açtı gözleri değiştirmekle ne kastediyorsun?

3. yeni öğreniyorum sağol :D

4.ne zaman kalkıcak bu yasak o zaman peinle olan dövüşünde kyuubi olmasa ölüyordu , sasukeyle dövüştü daha sonra bilmem tobiyle karşılaştı niye kullanmıyor yasak jutsuları artık kyuubiye çakra harcamıyor sanırım (hiç emin değilim harcıyor da olabilir :D ) sasukemin ems ının gücünü daha görmedik narutodan güçlü olması temennim ama olur mu bilemeyeceğim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş