Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Mystogan

Naruto Shippuuden

Recommended Posts

La Dizinin Adı Naruto. O Ölse Devam Etse Ne Olur. Naruto Öldü Dizinin Adı Naruto Ama Hala Devam Ediyor. Mantıklımı ?  ;D

Lan lale devrindeki lale öldü halaa devam ediyor.Bunda nie olmasın..Ayrıca olursa illa devam edecek diye bir şeyde yokki.Bitirir büyük ihtimal ama göt kadar para kazanıyor kolay kolay bitirmez ama dediğin gibi narutoyu öldürüpte para için devam ettirirse bayar valla..Valla kishiden her şey beklenir biz ilerki bölümlerde görücez..Şu anlık tahminler üzerine bu kadar emin konuşmak doğru değil..

Lan lale devrindeki lale öldü halaa devam ediyor.Bunda nie olmasın..Ayrıca olursa illa devam edecek diye bir şeyde yokki.Bitirir büyük ihtimal ama 1221 kadar para kazanıyor kolay kolay bitirmez ama dediğin gibi narutoyu öldürüpte para için devam ettirirse bayar valla..Valla kishiden her şey beklenir biz ilerki bölümlerde görücez..Şu anlık tahminler üzerine bu kadar emin konuşmak doğru değil..

hahaha lale devri hea? :D :( :(

zaten biz de sonunda ölür diyoruz ama benim gönlüm naruto ve sakuranın ölüp serinin adının sasuke olarak değiştirilip öyle devam etmesinden yana :D :D :D

şaka bir yana narutosuz tabii ki de seri devam etmez ama sonunda ölmesi mantıklı. mutlu bir son basit kaçar. hele de sasukenin hatalarını anlayıp geri dönmesi falan iyici saçma olur bence....yani şöyle naruto ya yakışır dram dolu bir son ....ağlayalım ya :D tabi daha serinin bitmesine yıllar var o ayrı mesele :D

demin 238. bölüme bir baktım anime den.. sai geçmişi hatırlıyor falan .. düşündüm de sasuke ne kadar havalı ve kötü ; sakura ne kadar mal ; naruto ne kadar iyimser ; kakashi ne kadar pasif ... ciddi narutoyu izlemeyeli çok uzun zaman oldu hep mangayı takip ettim izleyince bir garip oldum ..

bu fillerden gına geldi sogudum ben ya uchiha_n e katılıyorum narutonun ölümüyle biten bir anime olursa sükseli bir bitiş olur...

Yaa arkadaş bu japonlar nasıl insanlar kaç haftadan beri boş boş bölümler oranın fanatikleri baş kaldıracak az kaldı diyosunuz da bana hiç öyle gelmiyor basın sütüdyo yu dağıtın ortalığı bak bir daha bu kadar uzatıyolarmı.. :D :D :D madem böyle yapıyosunuz adam akıllı bölümler koyun da millet zevkle izlesin inanın yapsalar doldurma bölümlerden yeni bir seri bile çıkartırlar yok arkadaş bu japonlardan adam olmaz... :D :D :D

Arkadaşlar siz Sasukeden ne anlıyonuz Allahın Aşkına Sasuke Sasuke diyip duruyonuz valla sinir oluyom size  >:D

Naruto forever  8)

Arkadaşlar siz Sasukeden ne anlıyonuz Allahın Aşkına Sasuke Sasuke diyip duruyonuz valla sinir oluyom size  >:(

Naruto forever  8)

bir sasuke fanına söylenicek laf mı bu :) :D :D forumun çoğu anti sasukeci ama :D

naruto iyi çocuk nefretlik bir durumum yok fazla ama bu hokage olucağım , çok kararlıyım falan bu olayları sıkıyor beni :) yoksa sağlam karakter :D

Sasukeyede bi yerde hak veriyorum beni bırakın bundan sonra benden size arkadaş olmaz diyor naruto hala kolum kesilse şöyle yaparım başım kesilse gözlerimle bakarım diye boş boş konuşmaya devam özelliklede şu sakura ne kadar gıcık bi karakter ya saske :) çağırsa bugün ona döner hele narutoya çektirdikleri narutonun bu pembe kafanın ağzını burnunu dağıtmasını isterdim bu animenin en kötü tarafı iyilerin tarafında katliyamcı birinin olmaması ;D ;D ;D

bence naruto bambas ka bi kavram gibi bilmece gibi habire farklı bi hikayesi var herbolum farklı dusunduruo ondan sevilio zaten bazen guldurup bazzen de aglata bilio bu nedenle naruto yani :)