Jump to content

Levi - Attack on Titan Fan Art

apex7predator

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gölgelendirmeye üşenmiş bulunmaktayım. Diğer etkinliklerde hepimiz daha da gelişeceğiz inşallah. ^_^  

buda benden olsun. genelde çizimler el teknigi ile çizildiginden biraz makerlarımı sahneye dökmek istedim :)  

evet arkadaşlar oy atan çizimle birazcık bile uğraşan herkesin levi fan art çizimlerini bekliyorum :) pazara kadar koyun pazardan sonra yeni fan art geçeceğiz :) bende hafta içi koymayı planlıyorum :)

iyi kötü resim diye yok :) herkes gönlünce levi resmi çıkartacak koyacak :) ben resimler çoğalınca mesajın başında toplayacağım :) 

senpai sadece oylamayı hangi fan art çizeceğimizi belirlemede kullanacağız :) 

xxiibmadoka  çizimin güzel ellerine sağlık ve ilk paylaşım senden geldiği için tebrik ederim :D ama eğer bunu daha önceden çizdiysen senden bir tane daha çizim bekliyorum leviye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iyi kötü resim diye yok :) herkes gönlünce levi resmi çıkartacak koyacak :) ben resimler çoğalınca mesajın başında toplayacağım :)

xxiibmadoka  çizimin güzel ellerine sağlık ve ilk paylaşım senden geldiği için tebrik ederim :D ama eğer bunu daha önceden çizdiysen senden bir tane daha çizim bekliyorum leviye :D

he tamam :D bende yarışma gibi birşey sandım . :good-job-onion-head-emoticon:

vaktim olursa bende çizeyim :D

ne kadar kötü olsada

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha once cizmemistim ama cok hizli ve duzensiz cizdim acaba cirkinmi olmus?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ay bu konuyu görünce çizesim geldi ve çizdim. :D

Buyrun..  -_-

P3v3jQ.jpg

Seher burada yaoi istemiyoruz lütfen levi yaoi yazıp çıkan resimleri çizme 

Ben  Levi'yi gorsem alir nisanlim yaparim onu *_* icimdeki fangörl cikti yine  :cheer3-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:

Banada oradan bir tane Otae-chan 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.