Jump to content

Levi - Attack on Titan Fan Art

apex7predator

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gölgelendirmeye üşenmiş bulunmaktayım. Diğer etkinliklerde hepimiz daha da gelişeceğiz inşallah. ^_^  

buda benden olsun. genelde çizimler el teknigi ile çizildiginden biraz makerlarımı sahneye dökmek istedim :)  

evet arkadaşlar oy atan çizimle birazcık bile uğraşan herkesin levi fan art çizimlerini bekliyorum :) pazara kadar koyun pazardan sonra yeni fan art geçeceğiz :) bende hafta içi koymayı planlıyorum :)

Güzel fakat hatan bir leviyi alıp kağıda koyup çevresinden gitmemek

Sanırım kagıdın altına karakterın resmını koyup üste cıkan cızgıllerı takıp etmekten bahsedıyosun.bundan bahsedıyosan bu kopya cekmek olur cizmek olmaz amacımız bakarakta olsa kendımız cızmek kopya cekerek cızgılerın ustunden gecmek cızmek olmuyor ozaman hıc ugrasmasın fotokobi cektirsin daha zahmetsiz :))
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok güzel olmuş şunu unutma emek verilen herşey güzeldir ;) yalnız yamukluk var biraz ama o yamukluk fotoğrafı çektiğin açıdanda kaynaklanıyor mu bana mı öyle geldi :D

dayanamadım bende bilgisayarda kopya tekniği ile  çizdiğim eski levileri koyayım destek olsun bu hafta çizeceğim resimler planladım hatta :)

2pop5qv.jpg

madphh.jpg

2gt2nft.jpg

Kopya tekniği kullanmadan cizilse daha anlamlı olmazmı kendi el becerinin kullanılması hem sevdıgımız karakterlerı cızıp paylasmak hemde el becerımızı gelıstırmek acısından daha iyi olurdu tek amac cızılmıs karakter resımlerı olmamalı bence .bende katılmak ısterdım yanlız zamanım yok haftaya ısllah :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım kagıdın altına karakterın resmını koyup üste cıkan cızgıllerı takıp etmekten bahsedıyosun.bundan bahsedıyosan bu kopya cekmek olur cizmek olmaz amacımız bakarakta olsa kendımız cızmek kopya cekerek cızgılerın ustunden gecmek cızmek olmuyor ozaman hıc ugrasmasın fotokobi cektirsin daha zahmetsiz :))

Hayir arkadas ondan bahsetmiyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kopya tekniği kullanmadan cizilse daha anlamlı olmazmı kendi el becerinin kullanılması hem sevdıgımız karakterlerı cızıp paylasmak hemde el becerımızı gelıstırmek acısından daha iyi olurdu tek amac cızılmıs karakter resımlerı olmamalı bence .bende katılmak ısterdım yanlız zamanım yok haftaya ısllah :)

bilgisayarda kopya tekniği kullanmalısınız ve bilgisayarda çizim yapmasını öğrenmek gerek öğrenmeye çalıştığım zamandan kalma çizimler bunlar   :)  ve anlamlı kılan şey çizmektir  ve çizdiğin resimden memnunsan nasıl olduğunun önemi yoktur sen halinden memnunsan anlamlıdır o zaten :)  tek kopya yapmamak lazım tabikide herşeyi kendi düşünce tarzınla fan art çıkarmalısın :) umarım haftaya sende katılırsın ekip çoğaldıkça daha iyi olur :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 katılımcı olmuş (yanlış saydıysam kusura bakmayın )  umarım konu bitmeden daha resim koyan olur :) haftayada daha fazla olur :D inşallah bende o kadar koyacağım dedim hep birşeyler uydurdum yapamadı m:(  en sonunda 2 tane çizdim bari :) vaktim olursa bilgisayardada çizmeyi düşünnüyorum hadin arkadaşlar bu yazıyı okuyupta çizmeyenler hadin sizde çizin koyun bekliyorum tüm oy atanlardan :)

dheek4.jpg

bunu belki beğenmezseniz ama her hafta chibide çizeceğim :D

25015b8.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.