Jump to content

Ağlama Duvarı

Yuki-chan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumun psikoloğu vardı bir ara :D   Umarım bu konuya yorum yazan çoğu üye sırf gırgır olsun diye yazıyordur. Eğer gerçekten bu kadar küçük şeylere üzülüyorsanız ya da sinirleniyorsanız hayatınız boyu

Oda birşey mi daha bu işin tüy tüy bıyık çıkma her hafta özenle temizlemesi var ohoooo :ph34r:   PS: İnsanlardan ziyade hayvanlardan bahsetmek isterim bende .Evimde hem kedi hemde köpek bulunuyor sağo

forumca ne sorunluyuz  :mellow:

Forumun psikoloğu vardı bir ara :D

Umarım bu konuya yorum yazan çoğu üye sırf gırgır olsun diye yazıyordur. Eğer gerçekten bu kadar küçük şeylere üzülüyorsanız ya da sinirleniyorsanız hayatınız boyunca mutlu olabileceğinizi düşünmüyorum ^_^  Tabi ki istisnalarımız var :D Hele yukarıya yazan bir üyenin ( belirtmeyeyim  :ph34r: ) çilingir sofrası kurdurtacak derdi var :D En çok üzüldüğünüz an diye bir konu vardı orda da var bu durum.. Anime yarım bitince  :mellow: Böyle bir en çok üzüldüğünüz an mı olur Allahınızı severseniz  :mellow: Ama bu da güzel bir şey :) Henüz başınıza kötü bir şey gelmemiş demektir :) Ve umarım hepinizi güzel mutlu ve huzurlu bir gelecek bekliyordur :)

Ben de buraya 1 haftadır hayatımdaki en şiddetli ağrıyı çektiğimi damardan ağrı kesicilerin işe yaramadığını en son narkotik ilaç aldığımı, şu an sandalyede iki büklüm oturduğumu buna rağmen 48 saat ayakta nöbet tutmak benden daha sağlıklı şımarık insanları tedavi etmek zorunda kaldığımı yazacaktım. Tam cümlelerime başlamıştım ki dün aniden sebepsiz yere kalbi duran ve 40 dakikalık uğraşla geri döndürülen delikanlıyı ve ailesini düşünce yaşadığım şeyin çok boş olduğunu kavradım  ^_^ Beterin beteri var.. Şikayet ettiğimiz şeyler bazen çok gülünç olabiliyor  :)

İşte bu yüzden Amy-san hatunun dibidir! Canımsın... 

(ay tam kıro gibi oldum ama içimden bir sevgi öyle bir dolup taştı ki benliğimin derinliklerindeki kamyoncuyu da ortaya çıkardı!)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İşte bu yüzden Amy-san hatunun dibidir! Canımsın... 

(ay tam kıro gibi oldum ama içimden bir sevgi öyle bir dolup taştı ki benliğimin derinliklerindeki kamyoncuyu da ortaya çıkardı!)

Hatunun dibidir diyince geçen sene bir arkadaşıma iyilik yapmıştım bana Emel sen adamın dibisin adamın son iki harfisin demişti :D Sonra benden özür dilese de kırdığı potu asla unutamayacağım :D :D

İnandığım şeyi yazdım valla ama ben de çoğu kez memnun olmam yaşadığım şeylerden :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neden bu kadar küçük şeylere üzülüyorsunuz? Anlıyorum bu tip şeyler de insanı kötü etkileyebiliyor bazen çok küçük şeyler bile çok büyük ruhsal sorunlara yol açabilir ama dünyada senden benden bizden daha kötü durumda olan onca insan var onların halini düşünüp biraz mutlu olmaya çalışmalıyız... 

Bugün böyle diyorum ama yarın öbür gün gelip ben de burada dert yanabilirim.O zaman bu mesajı kendime de yollamış gibi okurum. Doğru olan bu diye düşünüyorum. Kırk yılda bir iyi halim tutmuşken yazayım dedim :)

İnsanlar çeşit çeşit. Senin için veya bir başkası için küçük olan bir olay bir başkası için can evinden vurulmak sayılabilir. Şu halde kimsenin sıkıntısını küçük görmek gibi bir lüksümüz olamaz. Gerçi sen de öz eleştiride bulunmuşsun spoiler altında ya... ekleme yapayım dedim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lisenin ilk günü boyumun kısa olmasını o kadar aklıma getiriyorum ki ağlamaya başlıyorum... Biri bana boyumu nasıl uzatacağım konusunda fikir versin LÜÜÜTFEEEEEN!!!!

daha 12-13 yaşındasın genç bayan boyun uzama döneminde yani :D bu dönemde süt vb. ürünler tüketirsen faydasını görebilirsin. ( bide uykunu iyi alman lazım hergün)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.