Jump to content

Ağlama Duvarı

Yuki-chan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumun psikoloğu vardı bir ara :D   Umarım bu konuya yorum yazan çoğu üye sırf gırgır olsun diye yazıyordur. Eğer gerçekten bu kadar küçük şeylere üzülüyorsanız ya da sinirleniyorsanız hayatınız boyu

Oda birşey mi daha bu işin tüy tüy bıyık çıkma her hafta özenle temizlemesi var ohoooo :ph34r:   PS: İnsanlardan ziyade hayvanlardan bahsetmek isterim bende .Evimde hem kedi hemde köpek bulunuyor sağo

forumca ne sorunluyuz  :mellow:

İlginç bir şekilde çoğu şeyi kovaladım onları yakaladım onlara sahip oldum ama bir süre sonra onlara hakim olamadım ve onlar elimden gitti bu başarısızlığa nedenini bulamadım.Bir çok şeyde kendimi geliştirmeye çalıştım başardığım çok fazla oldu.Fakat sevgiye veya ilgiye ihtiyacım oluyor genelde bunun nedeninde ailem olduğunu söylemişti psikolog.Birde insanlara acı yaşatmayı sevip onlardan suçluluk duymuyorum.

Rahatladım teşekkürler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne saçma bir konudur yaa  :bird-onion-head-emoticon:

oh be rahatladım  :hell-yes-onion-head-emoticon: :crying1-onion-head-emoticon: 

sana değilde konuya yazdığı halde senin iletiyi beğenen free worlde çemkirmek istiyorum şu an  <_<  sen nası bi şahsiyetsin ya  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.