Jump to content

Ağlama Duvarı

Yuki-chan

Önerilen İletiler

Lisenin ilk günü boyumun kısa olmasını o kadar aklıma getiriyorum ki ağlamaya başlıyorum... Biri bana boyumu nasıl uzatacağım konusunda fikir versin LÜÜÜTFEEEEEN!!!!

Oda birşey mi daha bu işin tüy tüy bıyık çıkma her hafta özenle temizlemesi var ohoooo :ph34r:

PS: İnsanlardan ziyade hayvanlardan bahsetmek isterim bende

.Evimde hem kedi hemde köpek bulunuyor sağolsun. ( Gerçi köpek teyzemin ama günübirlik uğramalarla köpek bizimde sayılır :D )

İyi güzel bakıyoruz ediyoruz,besliyoruz da bu bizim evde ki olay...

Daha geçen gün karşı apartmanın mazgalının içinde doğurmuş siyah bir kedi gördük.Öyle bir yerdeki zotri.Alsan alamazsın tutsan tutamazsın.3 tanede bıdırık doğurmuş orda.Mahallenin küçükleri gördüklerinde taş atmaya başladılar.Sebeb:Kara kedi ya...2 gündür ortaokullu kovalıyorum resmen.O hayvan orda daha gözünü açmamış yavrularına bakıyor.Maması yok,suyu yok.Sen gidip birde üstüne taş at.Yırtıcılardan korunmak için mazgala girmiş (  Ki bilmeyen için söyliyim Erkek sokak kedileri doğuran dişi kedilerin yavrularını yerki tekrar o dişi ile çiftleşsin.Eee köpeği desende var.Dediğim gibi el uzatsan alamıyorsunda.Bugün farkettik yavrular 2 kediye düşmüş...

Şimdilik apartmanca onlara su ve kuru mama versek de en büyük tehlike insan vahşinden korunma yöntemini daha bulamadık...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumun psikoloğu vardı bir ara :D   Umarım bu konuya yorum yazan çoğu üye sırf gırgır olsun diye yazıyordur. Eğer gerçekten bu kadar küçük şeylere üzülüyorsanız ya da sinirleniyorsanız hayatınız boyu

Oda birşey mi daha bu işin tüy tüy bıyık çıkma her hafta özenle temizlemesi var ohoooo :ph34r:   PS: İnsanlardan ziyade hayvanlardan bahsetmek isterim bende .Evimde hem kedi hemde köpek bulunuyor sağo

forumca ne sorunluyuz  :mellow:

İnsanlar çeşit çeşit. Senin için veya bir başkası için küçük olan bir olay bir başkası için can evinden vurulmak sayılabilir. Şu halde kimsenin sıkıntısını küçük görmek gibi bir lüksümüz olamaz. Gerçi sen de öz eleştiride bulunmuşsun spoiler altında ya... ekleme yapayım dedim. :)

Ben de aynısını dedim ki zaten. Sadece "can evi" falan gibi kelimeler kullanmamıştım. Neyse...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rahatlamak için foruma geldim şimdi.Konuyu görünce rahatladım. :D Bir şeyler yazınca daha çok rahatlarım umarım.  :lol:

İçten içe kimseye güvenmemek / güvenememek , ve buna rağmen güvenmeye çalışmak benim için ciddi mi yoksa küçük bir sorun mu olmalı ? Bunu soruyorum artık kendime. En dürüst olduğum kişilerden biri "Lafta kalmış arkadaşlıkların." demişti. Haksız olduğunu sanmıştım ama bu sözü hatırlayınca sadece kabullenmekten korktuğumu fark ettim. Bu yüzden insanlardan soğuyorum git gide. Etrafımda insanlar olsa bile en asosyal insandan bile daha yalnız hissediyorum. Garip.  :lol: Şimdilik hep bir köşeye çekilip nasıl çözüm bulacağımı ya da nasıl umursamadan yaşamaya devam edeceğimi düşünüyorum.  B)  

Umarım net anlatmadığım için okuyan olmamıştır. :P Yoksa bu yazımla başını ağrıttıklarımdan özür dilemem gerekir. :D Teşekkür de ederim tabii.  :lol:

Kabullendiğim için o kadar üzgün hissetmiyorum bu arada. Sadece içimi dökmek istedim. :D  Ne yapabilceğimi yada nasıl umursamadan yaşayacağımı bilmediğim için stres yapıyorum sadece...  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rahatlamak için foruma geldim şimdi.Konuyu görünce rahatladım. :D Bir şeyler yazınca daha çok rahatlarım umarım.  :lol:

İçten içe kimseye güvenmemek / güvenememek , ve buna rağmen güvenmeye çalışmak benim için ciddi mi yoksa küçük bir sorun olmalı mı? Bunu soruyorum artık kendime. En dürüst olduğum kişilerden biri "Lafta kalmış arkadaşlıkların." demişti. Haksız olduğunu sanmıştım ama bu sözü hatırlayınca sadece kabullenmekten korktuğumu fark ettim. Bu yüzden insanlardan soğuyorum git gide. Etrafımda insanlar olsa bile en asosyal insandan bile daha yalnız hissediyorum. Garip.  :lol: Şimdilik hep bir köşeye çekilip nasıl çözüm bulacağımı ya da nasıl umursamadan yaşamaya devam edeceğimi düşünüyorum.  B)  

Umarım net anlatmadığım için okuyan olmamıştır. :P Yoksa bu yazımla başını ağrıttıklarımdan özür dilemem gerekir. :D Teşekkür de ederim tabii.  :lol:

Kabullendiğim için o kadar üzgün hissetmiyorum bu arada. Sadece içimi dökmek istedim. :D  Ne yapabilceğimi yada nasıl umursamadan yaşayacağımı bilmediğim için stres yapıyorum sadece...  :ph34r:

Kendinden ve ailenden başka kimseye gereğinden fazla değer vermemelisin.Eğer bugün-yarın başına bir şey gelirse yardımına koşan ilk ailen olacaktır. (: Bunu en iyi ablamda gördüm ben.

Bilmiyorum, belki yaşadıklarım beni soğuk olmaya itmiştir.Açıkçası hiç bir kaygım yok şu hayatta.Ne olay yaşarsam yaşayayım moralim hiç etkilenmiyor artık.Bunun avantajları da var dezavantajlarıda...

Ama sana tavsiyem, hiç bir şeyi uç noktada yaşamaman.Mesela, arkadaşına ne hiç güvenme, ne de çok güven.Birileriyle ilişkilerinde ne çok soğuk davran, ne de fazla umut bağla.Bunları yapamazsan bile yapmaya çabala ve beynine sahte komutlar gönder.Zamanla alışırsın diye düşünüyorum.

Unutma, hayatta insanın kendisinden daha değerli bir şey yoktur.Ve emin ol ki, bu yaşadıkların canını sıkmaya değmez bile. (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendinden ve ailenden başka kimseye gereğinden fazla değer vermemelisin.Eğer bugün-yarın başına bir şey gelirse yardımına koşan ilk ailen olacaktır. (: Bunu en iyi ablamda gördüm ben.

Bilmiyorum, belki yaşadıklarım beni soğuk olmaya itmiştir.Açıkçası hiç bir kaygım yok şu hayatta.Ne olay yaşarsam yaşayayım moralim hiç etkilenmiyor artık.Bunun avantajları da var dezavantajlarıda...

Ama sana tavsiyem, hiç bir şeyi uç noktada yaşamaman.Mesela, arkadaşına ne hiç güvenme, ne de çok güven.Birileriyle ilişkilerinde ne çok soğuk davran, ne de fazla umut bağla.Bunları yapamazsan bile yapmaya çabala ve beynine sahte komutlar gönder.Zamanla alışırsın diye düşünüyorum.

Unutma, hayatta insanın kendisinden daha değerli bir şey yoktur.Ve emin ol ki, bu yaşadıkların canını sıkmaya değmez bile. (:

Aileme güvenmiyoru. Asıl sorun bu aslında.  :lol: Dinlediğin ve düşüncelerini dediğin için teşekkürler.  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Sıklıkla ağlayan biri değilim ama sorunlarımı yazayım. Şükürler olsun ki hastalığım ya da sakatlığım falan yok. Ama gelecek beni endişelendiriyor. Yani çok kötüye gidecekmişiz gibi geliyor bana. Optimist olmaya çalışsam da başaramıyorum ve çok düşünüyorum artık bu insanlık nereye gidecek. Aynı şeyleri tekrarlayarak kendilerini zeki sananlar var. İnsan aptal olmak zorunda değildir, bunu bir özelliği olarak görmesinler yani.

Kısaca, işsizlikten ve tükenip gitmekten korkuyorum. Bunu düşündüğümde sinirden birkaç gözyaşı akar yani.

Ayrıca anime izlemeyince de ağlyorum hele yaoi ihtiyaç olunca(şimdi işsiz ben oldum ama her neyse)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.