Jump to content

Hatsune Miku

Nanilyas

Önerilen İletiler

Bunlar tatlılığıda geçmişler ya  :cheer1-onion-head-emoticon:  Çok hoşuma gitti ya biraz daha istiyorum kendim bulamadım böyle güzel  :depressed1-onion-head-emoticon:

Bir de bu var

kedi kulaklarıyla acayip tatlı geldiler bana  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hatsune Miku yu dinleyeniniz var mı hologram sanatçı orkestra gerçek sadece sanatçı hologram ve sesi muhteşem :D dinlemenizi öneririm Sadece Miku da değil Luka,Rin,Len,Gakupo,Meiko,Kaito,Gumi adlı hol

Miku ve diğerlerin youtube da bulduğum bütün şarkılarını dinlemiştim  :D Favorim de bu  

Youtube da dolu var B)  Bir tane daha çok tatlı ya :wub: 

Posted Images

Benimle aynı fikirde olmanız hoşuma gitti vocalid in bir sürü şarkıları var ve hepsi bilgisayarım da kayıtlı  :bsod-onion-head-emoticon:  .Mesela bir müziği çok dinlediğin zaman sıkıntı verir :bled2-onion-head-emoticon: dinlediğin zaman artık seni mutlu etmez ama Miku ve diğerlerinin müziklerini yalanım yok 100 kere dinlemişimdir ve şimdiye kadar hiç sıkılmadım   :big-eye-onion-head-emoticon:  Sesleri çok tatlı geliyor ve inanmazsınız danslarını yapmak için canım çıktı ama yapabiliyorum :D::s o zamanlar beni görmek istemezdiniz  :ghost-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.