Jump to content

Hatsune Miku

Nanilyas

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hatsune Miku yu dinleyeniniz var mı hologram sanatçı orkestra gerçek sadece sanatçı hologram ve sesi muhteşem :D dinlemenizi öneririm Sadece Miku da değil Luka,Rin,Len,Gakupo,Meiko,Kaito,Gumi adlı hol

Miku ve diğerlerin youtube da bulduğum bütün şarkılarını dinlemiştim  :D Favorim de bu  

Youtube da dolu var B)  Bir tane daha çok tatlı ya :wub: 

Posted Images

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

yaşasın! Vocaloid şarkıları hakkında bir konuşmaya rastladım!  Ben de Vocaloid şarkılarını çok seviyorum.... bunların arasında bir sürü derin hikayeli ,ilginç şarkılar varken ayrıca bir kaç şarkıdan oluşan seri şarkılar var. Bazen bunlardan anime de yapılıyor (Mekakucity, Mikagura School Suite...) ve ya mangaları çıkıyor...

Ben de bir sürü vocaloid şarkısını çevirmekteyim şu anda, çünkü temel alınan ingilizce tercümeleri sık sık eksik oluyor. O yüzden japonca asıllarından sağlam olarak  tercüme etmeye başladım.  İstediğiniz şarkılar olursa mutlaka söyleyin :D

aynı şekilde Vocaloid şarkılarına dair incelemeler yapan vocaloide özel bir blogum var Vocarehber (Vocaloid Rehberi) diye

ilgilenenlere ;)

Blogum: http://vocarehber.blogspot.com.tr/

vocaloid türkçe altyazı kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCTX8bZSHLz7lY4vAnDRAosg/videos

tüm vocaloid severler beklenir! dilerim ki Vocaloid şarkılar gittikçe daha çok bilinmeye başlar ^.^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

İnanmayabilirsiniz ama müzik dersinde herhangi bir sanatçı hakkında araştırma yapıp sunucaktık.

Hatsune Miku'yu istedim (tabi kimse tanımıyor *_*) Biraz anlatıp bilgisayar programı, sanal diva deyince kabul ettiler artık sıramın gelmesini bekliyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.