Jump to content

Sizin Animenizin Hikayesi Nasıl olurdu???

stingbull

Önerilen İletiler

CENNET VE CEHENNEM SAVAŞLARI

1.Bölüm

Misa , akrabası olmayan tek başına yurtta kalan bir lise öğrencisidir.Her gün her gün aynı olayları yaşamaktan yorulmuştur ve dünya yaşamından sonraki yaşama ilgi duymaktadır.

Dünyadan sonraki yaşamı öğrenmek için intihar etmeyi bile düşünmüştür.Bir gün arkadaşı Amy  ile okula giderken….

-Hey Amy okuldan sonra kafeye gidelim mi?Bu günler çok dalgınım.Kendimi toparlarım.

-Peki benim de canım sıkılıyor zaten kafa dağıtırız.Yalnız anneme sormam gerek.

-Hi!! Okula geç kaldık daha hızlı sür bisikleti.

-Hey yavaşla. İlk ders Tarih ve bugün Tarih hocası izinli unuttun mu?

-Aaaa… Doğru yavaş yavaş gidelim o zaman.

Okulda:

-Off yaa! Şu Japonca çok can sıkıcı.

-Boş ver 10 dakika kaldı öğle tatiline. Ne getirdin?

-Kaşarlı tost. Sen?

-Aah Misa her gün aynı şeyi yemekten sıkılmadın mı? Bu gün değiştirelim bende sandviç var.

-Peki olur.

Okul sonu çıkarken:

-Annemi aradım.İzin verdi gel gidelim hadi kafeye.

-Tamam.Hadi gidelim.

Karşıya geçerken:

-Hey Misa dikkat ett!!!

-Ne oldu ki?

-A…Arabaaaa!

-Aaahh………

-Hey Misa uyan Misaaaa! Ah hemen ambulansı aramalıyım!

Hastanede doktor çıkarken:

-D…Doktor Bey Misa’nın durumu nedir?

-Siz neyi oluyorsunuz ailesine haber verdiniz mi?

-Misa’nın akrabası yok ben ona en yakın kişiyim.

-Peki o zaman sana söyleyeceğim.Misa tüm müdahelelere rağmen kurtulamadı.(Not: Bir şey bulamadım nasıl öleceği konusunda buradan asıl hikayeye geçiyorum)

-Neredeyim?

-Şuan bir savaşın ortasındasın çabuk beni takip et!

-Neler oluyor?

-Sonra anlatırım çabuk!!

Cennet birliği savaş üssü 1:

-Evet neler oluyor burada?

- Cennete gidenlerin Elf’lerin  savaşının tam ortasındayız kazanan taraf dünyaya tekrar dönebilecek .

-Nasıl öldüm , sanki…sanki tüm anılarım yok oldu.

-Şuanda Cennet birliği savaş üssü 1’desin ve dünyadayken olan tüm anılarını unuttun.Takip et beni seni eğitim merkezine götüreceğim.Hangi element kullanıcısı olduğunu öğrenmemiz lazım sonrada eğitimine başlayacağız.

Test sırasında :

-Şimdi karnının üstüne şu kağıdı koy.Eğer kağıt üstünde herhangi bir harf yazarsa bana söyle 1 saat sonra gelirim savaşı yönetmem gerekiyor.

-Bekle adın ne?

-Ben cennet birliği generali Miyata.5 dakika sonra  yanına asker göndereceğim sana gideceğin üsse kadar eşlik edecek.Orada Eiji adlı generali bul sana gerekli aletleri temin edecektir.Kağıdı 45 dakika boyunca karnında tut.Harf belirdiğinde Eiji’ye söylersin oda sana elementini söylerler.

5 dakika sonra:

-Gel benimle sen Misa olmalısın.

-Adımı nereden biliyorsun?

-Off… Bilirim ben gel seni Eiji-sama’nın yanına götüreceğim.

Cennet birliği savaş üssü 6:

-Efendim beni Cennet birliği savaş üssü 1’in generali Miyata gönderdi.Bana gerekli aletleri temin edeceğinizi ve hangi elementi kullandığımı söyleyeceğinizi söyledi buyurun kağıt.

-Sen yıldırım elementi kullanıcısısın ve yıldırım elementi gücünü herhangi bir alete aktarabilir veya herhangi bir yerinden yıldırım çıkarabilirsin.Gel benimle eğitimin başlıyor!!.

-Kaç gün sürecek eğitimim ?

-Sana bağlı. Mükemmel bir elemente sahipsin.Hem gözünü de geliştirirsen bir yıldırım gözüne sahip olabilirsin.

-Eiji!!

-Miyata-sama!

-Misa’nın elementi nedir?

- Yıldırım.

-Eğitimine hemen başlansın 1 hafta sonra savaşa katılacak.

-A…Ama 1 haftaya en fazla 2 teknik öğrenebilir.

-Mazeret istemiyorum en az 7 teknik öğrenecek ve yıldırım gözüne sahip olacak bekleyemeyiz savaş kızışıyor S-2 ve S-3 bölgelerini çoktan kaybettik bile.Misa sana emanet! Savaşa hazırla onu!

-E…Emredersiniz efendim.

1 Bölüm Sonu.

-------------Son-------------

2.Bölüm

Eğitime başlarken:

-Al şu yıldırım zırhını.Hangi aleti kullanmak istiyorsun?Kılıç veya ok.Kılıcı seçersen saldırı safında,oku seçersen savunma safında olacaksın.

-Saldırı safında olmak istiyorum.

-Peki ona göre eğitim alacaksın o zaman ama ilk önce şu yıldırım gözünü geliştirmeliyiz.

-Nasıl olacak eğitimim.

-Ben ateş kullanıcısıyım.Sana ateş atacağım sende bunlardan sıyrılacaksın.

-Ya sıyrılamazsam.

-Bu verdiğim zırh sayesinde yıldırım hariç tüm elementlerin gücünü  %90 oranında azaltır.Tabii bunu savaşta giymeyeceksin bu zırhlar sadece generaller ve eğitimde olan kişiler tarafından kullanılır.Evet başlıyoruz.

Molada:

-Eiji-sama benle ilgilenmenize müteşekkirim ama böyle giderse öleceğim şu ana kadar  bir kere bile sıyrılamadım.

-Merak etme şuana kadar kimse eğitimimde ölmedi.Hadi başlıyoruz şimdi kılıç eğitimi var bunda sonra ise sana teknik öğreteceğim.

-Nasıl olacak kılıç eğitimi.

-Al şu  kılıcı.Bana sıyrık atarsan bu eğitimi geçersin.Tabii o bile zor hahaha…..

Eğitimde:

-Eee…Kılıç kullanmayı biliyor musun?Yada eline hiç kılıç aldın mı?

-Hayır efendim.

-Off… İşimiz zor seninle.Bak kılıcını tutarken ki pozun bu olacak.Hayati noktalarını korumalısın.Hadi salla şunu!

-Emredersiniz efendim!

1 Gün sonra eğitimde :

-Tsıch… Bu kız çok çabuk öğreniyor .Sanırım bu eğitimi geçmesine izin vermeliyim.

Tamam bu eğitimi geçtin!Şu yıldırım gözünü de geliştirdin.Tekniklere geçiyoruz.

-Yıldırım elementi kullanıcısıyım ama başka elementleri de kullanabilecek miyim?

-Evet ama önce yıldırım elementinde ustalaş sen.İlk önce yıldırım gücünü bir alete yani kılıcına aktarmayı öğrenmelisin.İçindeki astra gücünü biliyor musun?

-Astra…Astra nedir?

-Seni astrokul’a göndermek lazım daha orada 12 saatlik bir eğitimden geçeceksin.

-Nasıl bir eğitim?

-Merak etme kılıç falan yok.Sadece astra gücün ne demek olduğunu ve onu nasıl kullanacağını öğreneceksin.

Takeda!Çabuk Misa’yı astrokul’a götür ve bizzat kendin ilgilen.

-Emredersiniz efendim.

Astrokul eğitimi:

-Astra içimizdeki bir tür enerji çeşididir.Bu enerji çeşidini öldükten sonra kazanırız.Astra enerjisi 2 ye ayrılır:Fiziksel ve Ruhsal enerji.Tabii bu iki enerjiden başka değişik bir enerji vardır bu enerji tekrar doğduğumuzda hemen içimizde olan bir enerji değildir sadece bazı kişiler tarafından etkinleştirebilir.Bu enerjiye Doğa enerjisi denir. Fiziksel enerjiniz biterse kımıldayamazsınız.Ruhsal enerji biter ise ölürsünüz.Aslında ölmek tam anlamıyla ölmek değil.Burada ölmek diye bir şey yoktur.Öldükten sonra 20 sonraki bir portal da doğup.Orada savaşırsınız.Tabii oradaki portal da şimdiki gibi olmazsınız.Fiziksel enerji gerektirecek neredeyse hiçbir şey yapamazsınız.Sadece ruhsal hareketler yapabilir ve ruhsal enerji kullanabilir.

Doğa enerjiniz biter ise gücünüz %33 kaybedersiniz.Bu enerjileri tamamen kaybetmezsiniz.Zamanla çoğalırlar yada bazı tekniklerle arttırabilirsiniz fakat bu tür teknikler AA-sınıfıdır bunu yapmanız şimdilik çok zor.

-Peki şimdi biz hangi sınıfız?

-Yeni başlayanlara E-sınıfı denir.Siz şimdi E-sınıfsınız.

-Peki hangi sınıflar var E den başka?

-E,EE,ED,D,DD,DC,C,CC,CB,B,BB,BA,A,AA,AS,S,SS olmak üzere 17 sınıf var.Başka sorusu olan yoksa devam ediyorum.

Evet sor Misa.

-Sınıf atlamak için ne yapmamız gerekiyor.

-Aslında sınıf o kadar önemli değil.Sınıfları ne kadar çok teknik bilirsen o kadar yüksek olur.Fakat SS-sınıfı için doğa enerjisini aktifleştirebilme gerekir.Devam ediyorum.

Herkes elementini biliyordur. 5 tane element vardır.Yıldırım,Ateş,Su,Toprak,Rüzgar.

Yıldırım Toprağa, Toprak Suya, Su Ateşe, Ateş Rüzgara, Rüzgar Yıldırıma karşı güçlüdür.Bu tabloyu aklınızda tutun.Elf’ler genellikle Toprak ve Ateş elementi kullanırlar.Yıldırım ve Su kullananlar şanslılar.Fakat su toprağa karşı kötü olduğu için en şanslı Yıldırım.Çünkü Hem Toprağa karşı iyi hem de ateşe karşı eşit.En şanssız ise ve Rüzgar.Çünkü Rüzgar hem Ateşe karşı zayıf hem de Toprağa karşı eşit olduğu için Elf’lere karşı iyi değil. Yıldırım elementi olanlar var mı sınıfta .Güzel 16 kişiden 7 kişi.Rüzgar elementi olanlar var mı?Tamam süper sadece 1 kişi ha.Senin adın ne?

-Miu.

-Fazla üzülmene gerek yok defansif yere geçersin ve oklara rüzgar elementini ekleyerek hızlı oklar atabilirsin.Şimdi astra gücü nasıl kullanacağınızı açıklayacağım……

Savaşta:

-Miyata-sama Elf’lerin Generali S-7 bölgesine çıkarma yaptırdı.S-7 bölgesini kaybedeceğiz.

-Allah kahretsin! A-1 bölgesindekileri S-7 bölgesine naklet. Generallerin hepside A-1 bölgesine gitsin böylece eşitlik olur çabuk haber ver!

-Emredersiniz efendim.

-Kahretsin yaa… Tüm ruhlara ihtiyacımız var en az 5 teknik bilenleri savaşa çağırmalıyım.(Düşünürken)

-Kin, çabuk eğitmenlere haber ver en az 5 teknik bilenleri E-sınıfı bile olsa hemen savaşa çağır!

-Peki efendim.

Astrokulda:

-Anladınız değil mi ? Şimdi astrokulu geçmek için. Ruhsal enerjinizi kalkan olarak kullanın .Ben Toprak Sesleri tekniğini sizin üstünüzde kullanacağım eğer engellerseniz geçersiniz.Misa ilk önce sen.

-Peki efndim.

-Toprak Elementi:Toprağın Sesi

-Aaa… Ruh Kalkanı!

…….

-Süpersin geçtin!Eğitmeninin yanına gidebilir ve teknik öğrenebilirsin.

Eiji, ruh sayfasını karıştırırken:

-Şu Misa eski Baş generalin kızıymış.Şimdi diğer portalda General.Fakat bunu Misa’ya söylememeliyim.Söylersem mutlaka hemen ölüp diğer portala gider bunu öğrenmesini engellemeliyim!

2 Bölüm Sonu.

-------------Son-------------

Çizimi var fakat ben yapmadım isteyen olursa atarım.  (3.ye başladım)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ohaa çok güzeel  izlemek istedi canım gözümde canlandı böyle ... çizmeye başla bence :D

Çizemem ki oyle bir yeteneğim yok maalesef ama aklımdan böyle bir hikaye geciyor :D :D :D

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.