Jump to content

Death Note, Code Geass Hakkında İlginç?

Rosseckx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=qynux0ME6Ac&app=desktop Şunu izler misiniz Biraz ilerlerde ilginç şeyler .s

Oldu olacak burada da yönetimde ilüminati var o zaman :ph34r:   Halil Karahan Profil resminde tek göz... Schneizel profil resminde tek göz... Barış Admin o da tek göz... :ph34r: Tesadüf mü ? Geceleri

Youtube'a girip yorumları okuyordum biri şöyle yazmış Çocuklar duymasının çekim tarihi 2002,  Death Note 2006  yani Death Note yazarı Çocuklar duymasını mı kendine örnek almış ?? Hal-uk Ry-uk   Ligt S

Varmak istediği nokta nedir, giriş var gelişme yok, sonuç desen hepten yok videoda. Ben her türlü teoriye kulak veren bir insanımdır ve her şeye olanak verilmesi ve kulak arkasına atılmaması gerektiğini savunurum çoğu zaman ancak Hal-uk, Ry-uk olayına hayli güldüm :D Bazı insanlar her şeyden nem kapıyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biliyorum ya :D İlginç dedim ya. Pek bişe anlamadım ama önemli bişeye benziyor diye paylaşıyım dedim bişey çıkaran var mı :D

Beyniniz yıkanıyor demek istiyor işte videoyu yapan kişi. Bence de yıkanıyor ama yıkansa da yıkanmasa da herkes modern köle yani, çok da şey yapmaya gerek yok böyle geldik böyle gidiyoruz :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oldu olacak burada da yönetimde ilüminati var o zaman :ph34r:

Halil Karahan Profil resminde tek göz...

Schneizel profil resminde tek göz...

Barış Admin o da tek göz...

:ph34r:

Tesadüf mü ? Geceleri burdaki adminler aslında :ph34r: :ph34r:

Yare yare...

Herşeyi birşeye bağlayan bir milletiz şahsen...Doğru yada yanlış sen ilümanitiyi bilsek bulsak görsek duysak ne yapacaz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.