Jump to content

Ao Haru Ride’ın İlk Tanıtım Videosu

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

rLj3kP.jpg

TOHO Animation, yönetmenliğini Ai Yoshimura’nın yaptığı senaryosunu ise Tomoko Konparu’nun üstlendiği merakla beklenilen anime serisi Ao Haru Ride’ın ilk ön tanıtım videosunu yayınladı.

Hikayemiz Futaba ve Kou arasındaki yıllar geçtikçe imkansızlaşan bir aşkı anlatır. Futaba ortaokul yıllarında Kou Tanaka adlı bir çocuğa aşık olur fakat daha çocuğa açılamadan Kou başka bir okula transfer olur ve bir daha görüşemezler. Futaba lise çağına geldiğinde Kou ile tekrar karşılaşır. Futaba’nın karşılaştığı bu Kou eskisi gibi değildir, hem ismi hem de karakteri tamamen değişmiştir. Futaba ve Kou yarım kalan aşklarını tamamlamak isteseler de birtakım dış güçlerin baskısıyla bunu başaramazlar ve hikaye bol bol aşk üçgenleriyle gelişir.

Temmuz ayında seyirci ile buluşacak animenin seiyuu kadrosunu tekrar hatırlatmak gerekirse;

•  
  • Futaba Yoshioka - Maaya Uchida
  •  
  • Kou Mabuchi – Yuuki Kaji
  •  
  • Yuuri Makita – Ai Kayano
  •  
  • Shuuko Murao – Mikako Komatsu
  •  
  • Aya Kominato – Kenn
  •  
  • Youchi Tanaka - Daisuke Hirakawa
  •  

7mYqnl.pngP3p0W8.png

Bakalım sevilen manga, anime serisi ile de aynı başarıyı yakalayabilecek mi?

Kaynak: AnimeFantastica

PS. şahsen Strobe Edge nin anime serisi olarak uyarlanmasını tercih ederdim -_- lakin bizim tercihlerimiz pek işe yaramıyor  <_< düzensiz bir şekilde hala devam eden mangası varken bakalım anime nasıl olacak  :mellow: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PS. şahsen Strobe Edge nin anime serisi olarak uyarlanmasını tercih ederdim -_- lakin bizim tercihlerimiz pek işe yaramıyor  <_< düzensiz bir şekilde hala devam eden mangası varken bakalım anime nasıl olacak  :mellow: 

kesinlikle Strobe Edge nin anime olması lazımdı bitmiş proje varken devam eden seriyi neden öne alırlar ki yinede merakla bekliyoruz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.