Jump to content

Ao Haru Ride’ın İlk Tanıtım Videosu

Mileydi

Önerilen İletiler

kikuchi-kun? kou'ya meydan okumasından mutluluk duyduğum tek insan/karater...

Ya ama bir 2. erkek karakterleri seven, kollayan bir insan olarak çok üzülüyorum: 

Mangada şu sıralar Kikuchi ve Futaba'nın ilişkileri gayet iyi gidiyor da en sonunda ana karakterle birleşecek tabii ki ana karakter kızımız. Madem içinizde bir yerlerde hâlâ diğerini seviyorsunuz, vermeyin umut şu çocukcağızlara. :hell-yes-onion-head-emoticon: 

Okumayacağım bir daha aşk üçgeni ya  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende Strobe Edge'nin anime olmasını dilerdim :hell-yes-onion-head-emoticon: . Hem orda Andou var  :bled1-onion-head-emoticon:  Gerçi Kou ve Kikuchi de iyidir ya :D 

Yine de memnunum Gerçi aşk üçgenleri beni çok geriyor "seviyorsan gidip söylesene! Salak kaptırdı kızı!" :bsod-onion-head-emoticon:  şeklinde kendi kendime bağırır dururum. Ama . romantik animeleri vazgeçilmez olarak gördüğüm için merakla bekliyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Mangada şu sıralar Kikuchi ve Futaba'nın ilişkileri gayet iyi gidiyor da en sonunda ana karakterle birleşecek tabii ki ana karakter kızımız. Madem içinizde bir yerlerde hâlâ diğerini seviyorsunuz, vermeyin umut şu çocukcağızlara. :hell-yes-onion-head-emoticon: 

ever kesinlikle çok haklısın. bende öyle düşünüyorum, sırf onun yüzünden (kikuchi üzülecekde aynı zamanda) mangayı bırakasım geliyo

ki kou'ya kıyasla bence kikuchi ile ilişkileri mükemmel ötesi giderken ayrılmaları.....

eğer öyle birşey olursa yani tamam eninde sonunda olucak ama eğer kötü bir biçimde olursa mangaka'ya suikast düzenlerim hayatımda okuduğum ilk shojo-romantik , aşk mangası..hapse girmem önemli olmaz yani  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ever kesinlikle çok haklısın. bende öyle düşünüyorum, sırf onun yüzünden (kikuchi üzülecekde aynı zamanda) mangayı bırakasım geliyo

ki kou'ya kıyasla bence kikuchi ile ilişkileri mükemmel ötesi giderken ayrılmaları.....

eğer öyle birşey olursa yani tamam eninde sonunda olucak ama eğer kötü bir biçimde olursa mangaka'ya suikast düzenlerim hayatımda okuduğum ilk shojo-romantik , aşk mangası..hapse girmem önemli olmaz yani  :cool-onion-head-emoticon:

Konu hortlatmayın lütfen kitliyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.