Jump to content

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

MSempai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:wub:  :wub:  :wub:  üşenmedimm..

Yavız. Ötesi yok. Yıl olmuş 2014 hala mal Eren'i merak edenler var. Çirkinin teki o yüzden kimseye foto atmıyor.

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D

Bu konunun hortlaması çok güzel olmuş tüm sayfalar okudum gülmekten gözümden yaş geldi muhabbetlerin güzelliğine hayranım :')

konuya da cevap veriyim bari :D

merak ettiklerimle görüşüp takipleştiğimden pek yok  fakat Arda admine olan merak duygum hiç bitmedi hala çok merak ederim :D bide @Sakuragi senpaim *-* bu arada eskiden beni merak etmiş olan @HolySpirit teşkürlerimi sunarım :onion_emo_2_by_theg_force:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MuraTika, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Merak ettiğim bir şey varsa, başta @MikasaTheNoFace olmak üzere niye beni merak ediyor olmalarıdır

Beni bulan tanıyan herkesi bende bilmek istiyorum, zaten yazdığım 3'lü beni görmüş sosyal medya hesaplarımı bilen 3'lü :D Birde sen dibindeyim dedin iyice dikkatimi çektin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

ayrıca @908 @Beytize @HolySpirit de dc olmadan forumda konuştuğumuzdan onları da merak ediyorum jddjk

@pseudohomophylus ve @MikasaTheNoFace ve moka'yı da eklemem lazım tabii ki.

@ChYRoN @heymely @pegasusejder @Toprakezgi zaten bildiğimden merak etmiyorum şslksşl

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barbarosa, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

ayrıca @908 @Beytize @HolySpirit de dc olmadan forumda konuştuğumuzdan onları da merak ediyorum jddjk

@ChYRoN @heymely @pegasusejder @Toprakezgi zaten bildiğimden merak etmiyorum şslksşl

Ben rengimi çabuk belli ettim bütün galerim telefonlarınızda :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barbarosa, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Dc de kendimi paylaşmak pişmanlıklarımın arasındadır maalesef :bird-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barbarosa, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Benim için bi' anlık "Oturduğu yerden millete sallıyor. Bir de onu görelim" tarzı bir yorum geldiğini hayal ettim de (.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya ben eskilerden herkesi gördüm. Kendimi de herkese gösterdim herhalde. Merak edenim olmamış üzüldüm ya. Yeni üyeler çok aktif şu sıralar, sohbet edecek fırsatım olmadı ama herkesi çok merak ediyorum ben. @Barbarosa sağol merak etmediğin için. ☹️

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.