Jump to content

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

MSempai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:wub:  :wub:  :wub:  üşenmedimm..

Yavız. Ötesi yok. Yıl olmuş 2014 hala mal Eren'i merak edenler var. Çirkinin teki o yüzden kimseye foto atmıyor.

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D

Yok canım bişi dinlemedim senden  :mellow: Vaaay Ezgi hanııım millete seranad yap haberimiz olmasın  <_<

Kanka hayatım müzik. :D Sen çok şey kaçırmışsın. :D Sana da yollarız Seher ile falan söyleriz. İstek parçan varsa özelden atıver. :D 

Ben de bu arkadaşı merak ediyorum.Üye olduğumdan beri yazdıklarını takip ediyorum da, marjinal-karşıt bir yapısı var.Böyle kişiler bana aslında antipatik gelir ama çok zeki olurlar.Ayrıca Yunanca biliyor galiba.Yunan Mitolojisi hakkında fikir sahibiyse de süper. (:

Dimi ? Ben de onunla tanışmak istiyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

benim zaten pek tanıdığım olmadığı için merakta edemiyorum :D

illa bir isim söylesem...Amygirl herhalde...?

Üye albümüne resim atmıştım bir zamanlar çok merak etmeyin domatese iki kürdan saplayın ahan da ben :D :D

Kanka hayatım müzik. :D Sen çok şey kaçırmışsın. :D Sana da yollarız Seher ile falan söyleriz. İstek parçan varsa özelden atıver. :D 

Olur kanka bir ara peçeteye yazar gönderirim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üye albümüne resim atmıştım bir zamanlar çok merak etmeyin domatese iki kürdan saplayın ahan da ben :D :D

Olur kanka bir ara peçeteye yazar gönderirim :D

Oha bugün aklıma gelmiştin. Domates Emel diye. Yani neresi domates lan demiştim. Sonra da annem de domates hee dedim. Sanırım harikayım.  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeynep ablayı merak ediyorum, nasıl bişey canlandıysa kafamda ne yazsa cana yakın geliyor anlamadım gitti :D

1-2 ileti üstümdeki Yunanca ile ilgilendiğini sandığım eski kahve kupasını da merak ediyorum galiba, mitoloji iyidir yahu.

Songena'yı merak edebilirdim ama Civciv olunca bütün merakım kaçtı  <_<

konuyu açan arkadaşı da merak ettim şimdi, nickin aklımda kalmamış ama imzan aklımda(Hidan no Aria izlediğim ilk animelerden :D).

edit: senin de sınav sonucunu merak ediyorum Ezgieağ...

tumblr_mymv0caKVu1rd0czro2_r1_400.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla hepinizi araştırdım üye albümüne 0 dan tek tek bakarak gittim ve amacıma ulaştım forumdaki çoğu kişinin neye benzediğini nelerden hoşlandığını daha neler neler öğrendim neden yaptım bunu derseniz (MERAK) derim... :D

(Bir hazado'yu net göremedim ya olsun... :D :P)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla hepinizi araştırdım üye albümüne 0 dan tek tek bakarak gittim ve amacıma ulaştım forumdaki çoğu kişinin neye benzediğini nelerden hoşlandığını daha neler neler öğrendim neden yaptım bunu derseniz (MERAK) derim... :D

(Bir hazado'yu net göremedim ya olsun... :D :P)

Beni gördün mü beni  :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeynep ablayı merak ediyorum, nasıl bişey canlandıysa kafamda ne yazsa cana yakın geliyor anlamadım gitti :D

1-2 ileti üstümdeki Yunanca ile ilgilendiğini sandığım eski kahve kupasını da merak ediyorum galiba, mitoloji iyidir yahu.

Songena'yı merak edebilirdim ama Civciv olunca bütün merakım kaçtı  <_<

konuyu açan arkadaşı da merak ettim şimdi, nickin aklımda kalmamış ama imzan aklımda(Hidan no Aria izlediğim ilk animelerden :D).

edit: senin de sınav sonucunu merak ediyorum Ezgieağ...

tumblr_mymv0caKVu1rd0czro2_r1_400.gif

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D Gerçi öyleymişde...

PS: O değilde Meltemi nasıl görmezsin ona şaşdım neyse...

Konuyla ilgili...Yavuzu saymazsak ( Banko zaten 2 senedir meraktayız )

Eren'i merak ediyorum.Hazado'yu...Ötekini gördük de ne oldu <_<

Emeli merak ediyorum :mellow:

Kazanova Cem'i merak ediyorum -_-

Komşununoğlu ile Jans09 ( Gerçi konuşmuşluğumuz var ama tip olarak ) :ph34r:

Bir ara üye olan SeptNoir (Gerçi gitti ama iyi kızdı  )

Son olarakda şu sıralar sessiz olan eski xFactoria merak ediyorum...

Edit ana sayfayı kontrolden sonra:

Sırf şu nick garipliği için Leffwn'i merak ediyorum...

Quincy...Gözlüklü biri diye hayallerimdesin değilsen kötü <_<

Witch var birde .İsim olarak tanışmasakda o da iyi kız.Güzel paylaşımlar yapıyordu.Futurecoffeecup ile usta-çırak ilişkileri var gbiydi bir ara :D

Birde Onlin3 ...Gerçi korkuyorum ondan :ph34r:

Ahali diye kısaltmak daha hora geçebilir belkide :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.