Jump to content

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

MSempai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:wub:  :wub:  :wub:  üşenmedimm..

Yavız. Ötesi yok. Yıl olmuş 2014 hala mal Eren'i merak edenler var. Çirkinin teki o yüzden kimseye foto atmıyor.

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D

On 16.06.2015 at 21:43, Lynx yazdı:

Kimsin nan sen. Aklasjdlakjd. :lol: İsteyene Hitsu ve benim resmimi atabilirim yani. B)

Beti-sama noolur at yalvarırım derseniz.

Edit: Eskileri okudum da vay be merak edenler varmış beni. :ph34r:

Beti-sama ben sanırım resminizi gördüm :D Yani öyle hatırlıyorum büyük ihtimal görmüş olmam gerek üye albümünde olabilir facebooktada görmüş olabilirim tam hatırlamıyorum. Benim kim olduguma gelirsek renkli kişilikli degişik kavramına cuk diye oturabilecek troll bir insanım şimdi böyle düzgün göründügüme bakma artık hevesim kaçtı gerçi reelde hala trollüm ayrı mesele mesela bi kaç resim olucaktı elimde atıyım : :D(Aslında cok varda bulamıyorum)

Gerçekten cok fazla insana mesaj attım can sıkıntısından :D Bu sadece bir kısmı onu geçtim sanırım forumda bende ekli olmayan insan yoktu her tarafımdan işsizlik akıyor ya dfjkglfd :D 

Spoiler

zAZr0R.png

Spoileri açtıktan sonra bu ne diye soracak olursan League Of Legends oyununda Türk Anime grubu oyun köşesinin açılma sebebiydim sanırım ben Ertugrula söylemiştim (Kaxell) sonra o bana sormuştu yetkili işlerini felan ben sen ol dedim LOL'dede toplanmıştık. :D 

Spoiler

JY9nQ5.png

Sanırım buda çılgınlıgımın kanıtı oluyor yukardaki sekmelere pek takılma biraz degişik mesaj atma stillerim varda... :D Sema'da sevgili Soranohikari'miz oluyor daha bircok insanla Skypede konusmuslugum var hatta forumda Emel ablaların skype grubu vardı biz rahatsız olmasınlar diye başka grup kurmustuk kendimize Ayhan (freeworld) Ertugrul (Kaxell) ben (Cyber) felan cok uzun hikayeler ya :D 

Spoiler

rQ4Z1P.png

Daha birsürü şey yaptık eglenceli geçirdim forumda oldugum zamanları umarım sizde cok egleniyorsunuzdur eglenin yani birçok lakabım oldu aslında lakabım degilde ben kendim koyuyordum '' Türkçeyi Katletmekten Bıkmayan Genç Adam '' , '' Troll King '' bunlar hoş olsun diye degil gerçekten öyle oldugum için koyuyordum tabiki coooook uzun bir yazı oldu ama aslında daha birsürü şey anlatmak istiyorum ya çenem bi açıldımı kapanmak bilmiyor forumda tanısıp yukarıdaki resimde Lascenin '' Hülya Aplam '' dedigi insanla aramda geçenler amaa yazıma burda noktayı koyurum(.) :D 

Edit: Nokta koymayı unutmusum  :ph34r:

Edit2: Bu spoilerde sana gelsin

Kesinlikle troll amaçlıydı zaten bişey bulacagınımı sandın muhahahaha (Bu nasıl gülüştü şimdi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 17.06.2015 at 11:27, Cувєя yazdı:

Beti-sama ben sanırım resminizi gördüm :D Yani öyle hatırlıyorum büyük ihtimal görmüş olmam gerek üye albümünde olabilir facebooktada görmüş olabilirim tam hatırlamıyorum. Benim kim olduguma gelirsek renkli kişilikli degişik kavramına cuk diye oturabilecek troll bir insanım şimdi böyle düzgün göründügüme bakma artık hevesim kaçtı gerçi reelde hala trollüm ayrı mesele mesela bi kaç resim olucaktı elimde atıyım : :D(Aslında cok varda bulamıyorum)

Gerçekten cok fazla insana mesaj attım can sıkıntısından :D Bu sadece bir kısmı onu geçtim sanırım forumda bende ekli olmayan insan yoktu her tarafımdan işsizlik akıyor ya dfjkglfd :D

Spoiler

zAZr0R.png

Spoileri açtıktan sonra bu ne diye soracak olursan League Of Legends oyununda Türk Anime grubu oyun köşesinin açılma sebebiydim sanırım ben Ertugrula söylemiştim (Kaxell) sonra o bana sormuştu yetkili işlerini felan ben sen ol dedim LOL'dede toplanmıştık. :D

Spoiler

JY9nQ5.png

Sanırım buda çılgınlıgımın kanıtı oluyor yukardaki sekmelere pek takılma biraz degişik mesaj atma stillerim varda... :D Sema'da sevgili Soranohikari'miz oluyor daha bircok insanla Skypede konusmuslugum var hatta forumda Emel ablaların skype grubu vardı biz rahatsız olmasınlar diye başka grup kurmustuk kendimize Ayhan (freeworld) Ertugrul (Kaxell) ben (Cyber) felan cok uzun hikayeler ya :D

Spoiler

rQ4Z1P.png

Daha birsürü şey yaptık eglenceli geçirdim forumda oldugum zamanları umarım sizde cok egleniyorsunuzdur eglenin yani birçok lakabım oldu aslında lakabım degilde ben kendim koyuyordum '' Türkçeyi Katletmekten Bıkmayan Genç Adam '' , '' Troll King '' bunlar hoş olsun diye degil gerçekten öyle oldugum için koyuyordum tabiki coooook uzun bir yazı oldu ama aslında daha birsürü şey anlatmak istiyorum ya çenem bi açıldımı kapanmak bilmiyor forumda tanısıp yukarıdaki resimde Lascenin '' Hülya Aplam '' dedigi insanla aramda geçenler amaa yazıma burda noktayı koyurum(.) :D

Edit: Nokta koymayı unutmusum  :ph34r:

Edit2: Bu spoilerde sana gelsin

Kesinlikle troll amaçlıydı zaten bişey bulacagınımı sandın muhahahaha (Bu nasıl gülüştü şimdi)

Herkes bir gün eskiyor*-* Sen bence burada sevilen biriydin belki de hala sevenler vardır seni bilemem arkadaşların nede olsa. :D Ama yaptıklarınla bence insanların sana olan müsamahasını zorluyorsun bazen. Ve troll arıyorlar ise cidden sen tam trollsün T.T Benim ne trollüğümü gördülerse bana troll demişlerdi u.u Kendi halimde yaşayıp giden bir kızım. u.u Trollün, trollüğün anlamını bile buradan duyduğum zaman öğrenmiştim üstelik. <_< Her ne ise yaşayıp gidiyoruz. u.u 

Bu arada ne çok sohbet etmişiniz burada ya. -_- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.