Jump to content

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

Recommended Posts

MikasaTheNoFace, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben milleti merak ederken okları üzerime çektim. Artık herkes beni merak etmeye başladı :big-eye-onion-head-emoticon:

Senin bir de sesini merak ediyorum. Bir ara discordda "Mikanın sesi çok güzel" yazılmıştı :D

• Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

:wub:  :wub:  :wub:  üşenmedimm..

Yavız. Ötesi yok. Yıl olmuş 2014 hala mal Eren'i merak edenler var. Çirkinin teki o yüzden kimseye foto atmıyor.

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D Gerçi öyleymişde... PS: O değilde Meltemi nasıl görmezsin ona şaşdım neyse...   Konuyla ilgili...Yavuzu saymazsak ( Banko zaten 2 senedir meraktayız ) Eren'i merak ediyorum.Hazado'yu...Ötekini gördük de ne oldu <_< Emeli merak ediyorum :mellow: Kazanova Cem'i merak ediyorum -_- Komşunu

Bu konunun hortlaması çok güzel olmuş tüm sayfalar okudum gülmekten gözümden yaş geldi muhabbetlerin güzelliğine hayranım :')

konuya da cevap veriyim bari :D

merak ettiklerimle görüşüp takipleştiğimden pek yok  fakat Arda admine olan merak duygum hiç bitmedi hala çok merak ederim :D bide @Sakuragi senpaim *-* bu arada eskiden beni merak etmiş olan @HolySpirit teşkürlerimi sunarım :onion_emo_2_by_theg_force:

MuraTika, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Merak ettiğim bir şey varsa, başta @MikasaTheNoFace olmak üzere niye beni merak ediyor olmalarıdır

Beni bulan tanıyan herkesi bende bilmek istiyorum, zaten yazdığım 3'lü beni görmüş sosyal medya hesaplarımı bilen 3'lü :D Birde sen dibindeyim dedin iyice dikkatimi çektin :D

• 2 weeks later...
Barbarosa, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

ayrıca @908 @Beytize @HolySpirit de dc olmadan forumda konuştuğumuzdan onları da merak ediyorum jddjk

@pseudohomophylus ve @MikasaTheNoFace ve moka'yı da eklemem lazım tabii ki.

@ChYRoN @heymely @pegasusejder @Toprakezgi zaten bildiğimden merak etmiyorum şslksşl

Ben rengimi çabuk belli ettim bütün galerim telefonlarınızda :ahaaah-onion-head-emoticon:

Barbarosa, 10 saat önce tarihinde yazdı:

ayrıca @908 @Beytize @HolySpirit de dc olmadan forumda konuştuğumuzdan onları da merak ediyorum jddjk

@ChYRoN @heymely @pegasusejder @Toprakezgi zaten bildiğimden merak etmiyorum şslksşl

Dc de kendimi paylaşmak pişmanlıklarımın arasındadır maalesef :bird-onion-head-emoticon:

Barbarosa, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Benim için bi' anlık "Oturduğu yerden millete sallıyor. Bir de onu görelim" tarzı bir yorum geldiğini hayal ettim de (.