Jump to content

NumberOne by Ace Red

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

Şu Bleach'i sevdim. Ama ölen birisinin nasıl geri döndüğünü anlamadım. Özellikle Ulqiorra ile olan savasından sonra İchigo nun orda ölümünden sonra tamamen hollow olması ve sonra tekrar insan olması o adam her öldügünde tekrar insan olarak dogucak mı, demek oluyor bu? Öyle mi anlamalıyım? :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ulqi ile yağtığı savaşta nasıl geri döndü? :(

Aslında holow şeklini görünce aklıma ilk şu gelmişti.Acaba bu holow da maske takarsa ne olur die.:( Nitekim tepede yaptığı kavgada  koca bir hava deliğine sahip olan Ichigo birden ayağa kalktı.İçindeki holow maskeyi takararak ortaya çıkar.Nede olsa Ichigo ne insan ne shinigami nede holow.Bunları ilk duyduğumda zaten ne olursa olsun bu karakter yok olmayacağını anlamıştık.Ama bu seriyi baymasına neden oluyor.Arrancarlarla yapılan savaştan sonra holow dünyasındaki diğer yan karakterlerin tamamı es geçildi.ne oldu nasıl oldu kim ölüd kim kaldı.Cevapsız hepsi yada ben mi izlemedim.Acaba.Bleach izlenebilir güzel bir anime.O kadar fazlası yok.

One piece Bleach'e dörde katlar.:))(kıyaslama)

Ichigo,Goku'dan bile daha çok ölüp dirildi.:))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.