Jump to content

Merhabalar :)

aysenur

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Ben Ayşenur, lise 2 öğrencisiyim. 1997 doğumluyum. Rock müzik dinlemeyi çok seviyorum ve tabii ki animeleri de.  :D En sevdiğim karakter ise Sakata Gintoki. İstanbul'da yaşıyorum..

Çok teşekkür ediyorum, büyük ihtimalle ben de ileride 50 yaşındaki anime hayranlarından biri olacağım. Animelerden bıkacağımı hiç sanmıyorum. :D  

foruma hoşgeldin :) umarım iyi vakit geçirirsin ..

Ben zaten sırf Fizik yüzünden diş doktoru olma hayallerimden vazgeçtim. :( Çünkü hiç yapamıyordum, 0 gelince de ortalamamı düşürüyordu...

Bu kötü bir düşünüş tarzı ilerde hayatın ne getireceğini bilemezsiniz . Mesela bendeniz lisede fizik sevmezdim(lise 3 e kadar nasıl fizikden geçtiğimi ben bile bilmiyorum hep 48-55 arası notlar alırdım max. 60 oldu :D ) taki lise 4 de gelince bir anda fizik sevmeye başladım (düşünerek yapmaya başlayınca (deneme sınavlarında)  bir anda fizik aşkına geldim , tabi şu anda alakasız bir bölümde okuyorum (Veteriner :D ) neyse.) Sonuç ? ygs girince 14 fizik sorusundan 12 doğru 0 yanlış yapmıştım ah ah :) (Lys sormayın düşünmek yetmiyormuş orada( tecrübeyle denenmiştir )  :D formül fiziği bilmeniz gerekiyor yani xD )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben sormuşum cevaba bakmamışım. Tm seçmekle doğru olanı mı yaptın bilemem ama ben fiziğim kötü olmasına rağmen mide kaldım. Üstelik tm derslerin çok iyiydi. Hala ne olmam gerektiği konusunda kararsızım ama ders konusunda cidden ne olacağı belli olmuyor. Üstteki arkadaş gibi benim de lise boyunca fizik dersim berbattı. İki yapacağım diye yırtınırdım, genelde hoca sayesinde teşekkür alabilirim falan. Son sene 100 aldım azmedip. :D Şimdi de fiziği çok seviyorum. Bu tabi istisna bir örnek. Ders ortalaman yadsınamayacak bir etken. İstediğin meslekte karsrlıysan belki üzerine gidebilirsin ama çok da emin değilseniz riske girme zaten.

Ben bunları neden yazdım acaba? Sen zaten çoktan ne istediğini karar vermişsin.

Ben de Üsküdar'dayım. Yakın sayılırım aslında. :D

Artık gideyim ben uykum geldi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• TAÇE Yetkilisi

Öncelikle hoşgeldin. Olaylara ders açısından bakmayın derim istediğin mesleğe yönelmelisin. Zaten o mesleği elde etmek için gerek çabayı gösterdiğinde sevmediğim dediğin ders en sevdiğin ders olabiliyor :) Ben kendimden biliyorum, ben fizikten nefret edip mühendislik istiyen biriydim. Fizik dersleri kabustu benim için ama dediğim gibi istediğim hedef doğrultusunda sevmeye başladım ve istediğim bölümü kazandım, şimdi de güzeel güzeel okuyorum :) İnanıp istedikten sonra her şey mümkün merak etmeyin ;) İyice nasihat veren öğretmen konusması oldu bu hiç sevmem :D Tekrardan hoşgeldin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benim zayıf olan tek dersim Fizik'ti ve 0 olduğu için ortalamam tuttuğu halde teşekkür alamamıştım, 9. sınıfta diş doktoru olmayı istiyordum ama lise boyunca düşüncelerimin değişeceğinin de farkındaydım.  :)  Mesela şu an tm bölümündeyim ve psikolog olmayı istiyorum. En kötüsü de bu zaten, kararsız olmak... :D Hem ben sayısalcı olsaydım bile ileride Fiziği seveceğimi hiç zannetmiyorum. Zaten içimi hep böyle rahatlatırım. :D Bu arada tekrardan teşekkür ediyorum, hoşbuldum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.