Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/08/18 in all areas

 1. BakaYume Çeviri Ekibi olarak yeni çeviri projemizi sizlere gururla sunarız: Doki Doki Edebiyat Kulübü! Bu görsel romanda güzel mi güzel dört kızın bulunduğu bir edebiyat kulübüne katılan bir baş karakteri canlandıracaksınız. Bakalım kalplerine giden yolu yazabilecek misiniz. Çeviri oranı %70'e ulaşmıştır. Tahmini bir çıkış tarihi veremiyoruz ancak en kısa sürede yamayı tamamlamak için çalışıyoruz. Güncellemeler için takipte kalın!
  1 point
 2. Bleach incelemesi, tanıtım tadında gelmiştir. https://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2018/03/bleach-inceleme.html
  1 point
 3. Just Monika yerine Sadece Monika demeye geldik diyorsunuz yani :D Çeviri işini her daim desteklemişimdir. Hele ddlc gibi psikoloji türünün hakkını çok iyi derecede veren kaliteli bir yapım olunca ayrı bir destek vermek gerek. Her ne kadar "don't leave her hanging" gibi kelime oyunlarını nasıl çevireceğinizi bilemesemde başarılar
  1 point
 4. Çok teşekkürler. Kendisi favori karakterim olur ^_^ Little Busters! English Edition'da da rotasına gelmek için yardıra yardıra yeniden okuyorum tüm rotaları.
  1 point
 5. Aynen ha, bi mesaj verecek koca film yapıyor. Romantizm ve dram olunca klişe kaçınılmaz oluyor gibin
  1 point
 6. Shinkai Makoto ve Kimi no Na wa. >Yazı Linki< Shinkai Makoto'yu acayip severim ama son filmiyle beni biraz kızdırdı.
  1 point
 7. "Japonya topraklarının üçte ikisi ormanlarla kaplıdır. Buna rağmen, Japon hükumeti ülkenin kendi ağaçlarını ticari amaçlarla kullanmayı yasaklamıştır. Bu nedenle Japonya ağaç ihtiyacının %60’ını ithal etmektedir." Umarım en yakın zamanda kendi ormanlarımız için de benzer bir uygulama hayata geçirilir. Tamam, çok ütopik bir beklenti oldu, bari ormanlık alanları imara açmayı bıraksınlar diyeyim!
  1 point
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.