Jump to content
×
×
 • Create New...

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/26/2020 in all areas

 1. Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu haftaki güncelimizde biraz Noragami’den, biraz Devils Line’dan biraz Haikyuu’dan bahsettim bunun dışında iki yeni üyemiz (Sonki ve Echo)e “Hoş Geldiniz” dedim ve azcık serilerden söz ettim : ) Ayrıntılı bilgiler ve serileri indirmek için güncele buyurun: Tık Bu haftanın serileri ise: Bu haftaki manga bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 41-42, Jack, The American Ghost 48, Cherry Boy That Girl 54, Cat’s Bride 08; Anime bölümlerimiz ise: InuYasha Movie 3 Not: ACTORS altyazıda biraz çevirim kaldığı için ve filmin encodu uzun sürdüğü için yarın ya da sonraki gün bir aksilik, sorun çıkmazsa gelecek.
  3 points
 2. Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.
  1 point
 3. Bayağıdır bloga yeni gönderi atmak istiyordum ama çevirmek istediğim bir anime OST'si yoktu. Sonunda bir tane şarkı buldum! 2020'nin İlk Şarkı Çevirisi HoneyWorks'den "Tokyo Autumn Session" oldu, baya da güzel oldu, aferin bana xD
  1 point
 4. Videoyu paylaştık ama reklam yapmak kurallara aykırı mı biliyorum ama yine de linki bırakıyorum.Yorum yazmış olan herkese teşekkürler. Iyi seyirler.
  1 point
 5. Dennou Coil 13-14 her geçen bölüm güzelleşiyor animenin tarzı ilk başlarda tuhaf gelebilir ama alışınca çok zevkli. Türkanime'nin kıyıda köşede kalan kaliteli yapımlarından.
  1 point
 6. Shingeki no Kyojin Season 3 part 2 ^^ Yine çok iyiydi, soluksuz izledim
  1 point
 7. One Punch Man gördüğüm en abartı animedir, aksiyon sahneleri iyi ama o kadar, fazlası yok.
  1 point
 8. Gintama, zaten yirmi beşinci bölümden sonra bir daha bakmadım.
  1 point
 9. Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu bile belli olmayan bir hastalığım var diye ağlayayım mı? Ya da bu aralar birkaç şeyde başarısız oldum diye duvara kafa mı atayım? Peh! Ben en iyisi çalışmaya devam edeyim. En azından zamanım dolu geçer... Damarıma basıldı geçmiş olsun -_-
  0 points
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.