Jump to content

TasteLess

Kayıtlı Üye
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

  Never

Posts posted by TasteLess

 1. Resmi ekleyen

  SKİP BEAT

  Tür: Komedi, Romantizm
  Bölüm Sayısı: 25


    Baş kahramanımız Kyoko Mogami 16 yaşında çocukluk arkadaşı ve hayatının aşkı olduğunu düşündüğü Shotaro'nun isteği üzerine bütün yaşamını, okul hayatını bir kenara atıp onunla birlikte Tokyo'ya yerleşmiştir. Shotaro şarkıcılık için şöhret basamaklarını hıza tırmanırken, bizim kızın görevi çalışıp masrafları karşılamak, ona yemek yapmak, arkasını toparlamak ve tüm hayatını ona adamaktır. Aşk gözünü kör etmiş diye buna denilebilir. Ama gerçekler bu kadar romantik değil tabi. Yanlış zamanda, yanlış bir yerde olan kızımız Shotaro'nun onun hakkındaki gerçek düşüncelerini öğrenince hikayemiz de başlar. O sevdiği adamın gözünde sadece bir hizmetçidir.

    Tabi sonuç olarak kızımızın tepesi atar ve Shotaro'ya saldırır. İntikam yemini eder. Shotaro ise intikam almak istiyorsa sıkıysa ondan daha ünlü bir yıldız olmasını söler. Maksadı dalga geçmekten başka birşey değildir tabi. Ama şansın kime güleceği asla belli olmaz ve kızımız bunu başaracağına dair yemin eder. Ancak unuttuğu birşey vardır ki yıldız olmak düşündüğü kadar kolay bişey değildir. Hele bu yolda bir de kafayı sana takmış hoca kılıklı (bunun aşkının tek rakibi Tsuruga Ren isimli aktör) biri varsa..


  Not: Romantik anime konusunda çok iyi olduğunu söleyebilirim. Her bölüm çok eylenceli. Özellikle erkekler bir kızın düşmanlığını neden asla kazanmamaları gerektiğini gayet iyi anlayacak. Kızlar ise yapılan haksızlık erkeklerin yanına kar kalmamalı diye düşünecek :D Dizimizin mangası halen devam etmekte. Bu 1. sezon ve umuyorum ki 2012 de 2. sezonda gelecek. Ama bu 25 bölümün nasıl geçtiğini anlamayacağınızı garanti ederim. En azından ben anlamadım :D
 2. Ben dayanamayıp mangayı okudum o daha da heyecanlı bir yerde kaldı :D Ama anime gibi olamaz tabi. yinede sabırsızlıkla bekliyorum. Tek dileğim ara hikaye sokmazlar işallah :)

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.