Jump to content

Godfrey

Üyeler
  • İçerik sayısı

212
  • Son ziyareti

Godfrey kullanıcısının paylaşımları

1. DUNE ile baş başa

2. Godfrey

Merhaba Minna

Hoş geldin, takıl kafana göre
  3. Godfrey

( 13 / 13 ) God Eater

Oyunun role play kısmı çok başarılıydı. Özellikle ekipman olarak her türlü zevke hitap ediyor. Hele bir de Bullet Editor kısmı var, resmen atom fiziği
  4. Godfrey

( 13 / 13 ) God Eater

Emülatör de pek tat alamadım. Aldığım ilk PSP için oyun ararken bir mağazada şans eseri alıp kapıldığım oyun. Sattıktan sonra cihazı yaklaşık bir sene sonra sırf bu oyunu oynamak için sıfır konsol aldım. Çok iyi
  5. Godfrey

( 13 / 13 ) God Eater

Oyunu ile PSP alma sebebim olan anime. Çeviri için teşekkürler *konuyu geç fark etti*
  6. Godfrey

Herkese Selam! *-*

Hoş geldin, geç otur şöyle.
  7. Godfrey

İkinci tanışma

Hoş buldum efendiler. Manga okumaz mıyım, abime e kitap okuyucu getirtmiştim Avusturya'dan manga okumak için :D
  8. Godfrey

Herkese Merhaba

Hoş geldin ya da hoş geldiniz öğretmenim
  9. Godfrey

İkinci tanışma

Hoş buldum ve memnun oldum, tekrar :)
  10. Ne zamandır siteye uğramıyordum. Yeni üye olmuş gibi bir durumum olunca tekrar bir tanışma konusu açayım dedi. (gerçi ilk seferinde konu açtığımı da hatırlamıyorum) İsmim Zülfikar,İstanbul'da ikamet ediyorum, 23 ile 24 yaş arası bir yerdeyim. Üniversitenin son senesi, açık olaraktan. iki artı iki durumu var Kitapçıda çalışıyorum, hani ortalama her avm de olan kitap, film, müzik vs. satan tükkan zincirinin Kadıköy şubesindeyim. Haliyle kitap okuma hobisi kamçılanmış oluyor bu vesile ile. Bunun dışında her türlü müziği kulak misafiri edebilirim. Son olarak bir alt kültür sitesinde yazarlık ile iştigal ediyorum. Bitti.
  11. Godfrey

Merhaba herkese~

Hoşgeldiniz diyor ve sizi sahneye davet ediyorum :D
  12. Godfrey

Android'de One Piece Oyunu Keyfi

Eline sağlık, ikinci oyunu indiriyorum
  13. Şimdilik hoş geldin, ilerleyen zamanlarda sohbet ederiz
  14. Dediğim gibi sor ama bilmiyorumdur :D ben hala Harry Potter ve fantastik edebiyata çakılı sayılırım
  15. Hoşgeldin Helena ve yaş konusunu unut gitsin adamım, ben 23 yaş sınırı içindeyim ve anime/manga için geç olmadığının farkındayım. Sadece güzel vakit geçirmeye çalış, kafana göre takıl. Tabi kurallar dahilinde :D Takıldığın bir nokta olursa sor ama büyük ihtimal bilmiyorumdur, sen modlara adminlere sor en iyisi :D
  16. Godfrey

Selamlar ^^

e-Spor konusunda başarılar, umarım her şey istediğin gibi olur.
  17. Godfrey

PSP Anime Oyunlarını Bilgisayarda Oynuyoruz!

Güzel konu, harika video. Sony e inat PSP de oyun oynamaya devam. Edit: Logitech ten kola almıştım Street Figter 4 için, burda kullanırım artık :D
  18. Godfrey

Selam millet

Eski arkadaşın değilim ama Hoş geldin :D takıl kafan göre :D
  19. Godfrey

Anime Dünyasının En Seksi Hatunları

Rias ın düşüşü ve Erza nın olmayışı birçoklarını üzdü anlaşılan :D
  20. Godfrey

Anime Dünyasının En Seksi Hatunları

C.C olabilirdi. Erza da makul bir hanımefendi liste için :D
  21. Parmaklarına sağlık, gayet güzel. Çalışmalarının devamını bekliyorum :)
  22. Godfrey

En İyi Çizime Sahip Mangalar

Vagabond animeye uyarlanmadı.
  23. Godfrey

En İyi Çizime Sahip Mangalar

Vagabond. Mangakası Japon Kültür Bakanlığı tarafından birçok ödül kazanmış bir sanatçı.
  24. Godfrey

Death Note Forum İmzaları

İmzaları maalesef ben yapmadım, arşivin tozlu raflarında buldum paylaşayım dedim. Durdukça daha da tozlanacak yoksa :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.