Jump to content

Spirivable

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Spirivable üyemizin başarıları

1. Spirivable

Naruto (Spoiler İçerir)

Bence Uzumakiyi senjuya bağlamak yerine Uzumaki ve hyuga klanlarını 6 yolun senininin kardeşine bağlamaları daha mantıklı olur. Ve burdan anlaşılacağı üzere manga tahmin edilenden daha uzun sürecek. Şimdi neler öğrendik ; 1) Naruto Ufak kardeşin reaankarnasyonu olarak gösterildi. 2) 6YS' nin kardeşi varmış ve 10 kuyrulukluyu ikisi beraber mühürlemiş. 3) Anneleri herkesten daha güçlüymüş. Şimdi biraz kendi yorumumu katarsam Naruto ne kadar reankarnasyon olarak gösterilsede benim düşümceme göre tamamen kişilik ve seçilen yol konusunda benzerliklerinden dolayı böyle söylendi. Çünkü manganın başından beri karakterimiz Ben NARUTO UZUMAKİYİM! diye bağıra bağıra geziyor. Bunu kolayca bozamamaları lazım. 2.si kardeşinin çıkması sonradan ortaya çıkarılabileceği anlamına geliyor. Şimdi önemli olan bunlar 10 kuyrukluyu paylaşmışlarmı? Benim anladığım kadarı ile paylaşmışlar. Ozaman bu diğer yarısı nerde? Bu zamana kadar neden çıkmadı.? Ve son değineceğim nokta ise Kaguya'nın bizim ölüm mührüne ne kadar çok benzemesi.
  2. Neresini anlayamadın mesela söyle açıklayayım.
  3. Şimdi şöyle bir durumda gelişti. Ace'in meyvesini Luffy almayacak. Büyük ihtimalle Sabo alacak şu anda böyle gözüküyor. Benim haatırladığıma görede 50 yıl beklenmesi gerekiyordu meyvenin çıkması için yoksa Karasakalında meyveyi çalmak için arkadaşını öldürmesi yerine kendisini belli etmeden Beyazsakala çaktırmadan meyveyi yedikten sonrada öldürebilirdi. O zamanda peşine Beyazsakal takılmadan tayfadan ayrılabilirdi. Luffy'e ikinci bir meyve gücü gelmesi biraz zor gözüküyor. Smiley olaylarında da Karasakalın karıştığını zannetmiyorum bilgisi olsa dahi. Nedenide karasakalında ne kadar kötü olsada belli bir korsan yolu var ve ondan dışarıda çıkmıyor. Herneyse Smiley olaylarıda Cesara bağlı olarak gelişen birşey Doflamingo nekadar bilsede Cesarsız yapamıyor meyveleri ve Cesarda Marineford savaşına katılmadı çünkü kendiside kaçak bir bilimadamı birnevi korsan olarak geçiyor. O yüzden Ace'in meyvesininde direk savaş esnasında çalınmasıda biraz zor gözüküyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.