Jump to content

Arie

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

Arie hakkında

• Doğum günü 09/03/1987

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1200 profil görütülenme

Arie üyemizin başarıları

1. Sekiryuu seni bekliyorum bu yaz umduğumu bulamazsam görürsün o zaman kim ejder!!...

2. Haikyuu'ya bende heyecanlandım ama sadece Movie'imiş. Yeni sezon için eylüle kadar yolumuz var : http://myanimelist.net/anime/28891/Haikyuu!!_Second_Season Ama güzel parçalarda geliyor Sekiryu'ya meraklandım hani..
  3. Arie

2014'ün En iyi 30 Animesi

Sidonia No Kishi - bunu denk gelmemiştim bak..İtadakimasu!!
  4. 2014 yaz-sonbahar animeleri arasında düzgün yapımlar var gözardı etmeyelim... İtadakimasu!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lucifèr

Lucifèr

Ben onu sevmedim #_#

3. Eolo-sama

Eolo-sama

Tövbe et!

4. Yabus

Yabus

Kiseijuu, Shingeki no Bahamut, Barakamon, Gekkan Shoujo Nozaki-kun, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works var. Ki daha da fazlası var bunlar izlediklerimden aklıma gelenler :)

5. Önünden ye ;)

6. Arie

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Konuyla alakaasız : [ XBox "One ve PC" için ] Tırnak içindeki kısmı defalarca One Piece diye okudum. Sıyırıyor muyum neyim? :D
  7. Arie

Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

Cansınız yahu! :good-job-onion-head-emoticon:
  8. Arie

Naruto Shippuuden’e 2 Haftalık Ara

Kameralar nerde el sallayalım? (Hiç hoş değil hem de hiç ıahhh koross)
  9. Bilgi paylaşımı için teşekkürler. Ne sonlar gördük son olmasından nefret ettiğimiz. İşte bu yüzdendir ki bu duyguları çelikleştirdik. Öyle kolay kolay bir 'son'a yıkılacak değiliz. Ama insan yine de üzülüyor olm ya ne la bu bi şey de bitmesin, şaşırtın bizi yahu :D
  10. Aynen katılıyorum lakin teşekkürler dostum, sürpriz olsun :)
  11. #Üşengeç, imzanı görünce konudan koptum. Ahahaha ne güldüm ya Madara çok iyi ya! :D
  12. Arie

Bleach'e Uzun Bir Ara

Her şeyimizi aldın bizden Kubo-sensei daha ne istiyon amk! (Belediye otobüsünde foto çektirip, profil resmi yapıp yaşama sevincimi kaybettiren Kubo_sensei!! Aizen arı olaydı da soksaydı seni hemi!)
  13. Arie

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

Anime dünyasındaki tek arzum, naruto mangasının şu anki konusunu ölmeden önce anime olarak izleyebilmek oldu ya!! Buradan yapımcılara sesleniyorum +^&/''/'^(^'^+!^/%(/'^&(&'/(++% (Yanda görmüş olduğunuz karakterler aşırıya kaçan küfüreri yayınlamamak için konulmuştur..) :D :D
  14. Arie

BlazBlue Animesi Geliyor

Ekim yazmış ya adam oraya!!
  15. Naruto fiile başladıktan sonra 17 anime serisi bitirdim. Hala doğru düzgün bir bölüm gelmiyor. Sanki naruto kardeşimmiş gibi yayında birkaç saniye görebilmek için bölüm izliyorum pehh! <_<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.