Jump to content

APTALSALAK

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

APTALSALAK kullanıcısının paylaşımları

1. APTALSALAK

Anime Beğeni Analizi (7)

Japonlar çok izlemiyo demek soumayı, gözümden düştüler...
  2. APTALSALAK

Anime Beğeni Analizi (7)

Shokugeki no Souma'nın myanimelistteki oy sayısı ve puanı burdaki hemen hemen tüm animelerden daha yüksek .Nasıl olur da hiç bir sıralamada olmaz, neye göre bu sıralamalar ?
  3. yine çok korkuttular bizi her seferinde kanıyoz adamlara ya :D
  4. yılın erkek karakterlerinde hikigaya hachiman ı görmemek beni şaşırttı doğrusu :o
  5. APTALSALAK

Puzzle Fansub

weeaboo detected.
  6. APTALSALAK

ilk çizimlerim

bi kaç tane daha yükledim bi tanesini ne yaptım ne ettim düz yapamadım
  7. APTALSALAK

Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?

miku candır ayrıca kasune teto , luka , gumi bunlarda güzeldir.işte bu bilgisayar sesi gerçeği varken neden bunu dinliyeyim diyenlere acıyorum harhangi bir sanatta önemli olan sanatı yapan değil sanatın kendisidir bunu yapan doğada insanda bir bilgisayar programıda olabilir önemli olan güzel olup olmaması,haa ben bu hoşuma gitmedi ben bunu dinlemiyom dersin amenna ama güzel geldiği halde öyle leke vurmaya çalışmak aptallık.
  8. APTALSALAK

ilk çizimlerim

yorumlarınız içib tşk. arkadaşlar yan cıkmalarının sebebi resimleri boyuna cekebilmek için yan tutmam galiba gelecek sefere birşeyler düşünmeye calışırım :D
  9. APTALSALAK

ilk çizimlerim

tşk lulu kelleni düşünüyodur bence :D kim düşünmezki :D
  10. APTALSALAK

ilk çizimlerim

cok güzel olmadıklarını biliyorum ama bu lys aradan cıksın kendimi cok geliştirip cok güzel cizim yapıp manga yazmayı amaclıyorum :)
  11. APTALSALAK

Ozmet çizimlerim :P

aferin cok hoş çizmişsin :D
  12. anime karakterleri çizmek için biraz anime çizmeyi öğrenme videoları izledim. bi kac tane deneme yaptım onları sizlerlede paylaşmak istedim. Uploaded with ImageShack.us
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.