Jump to content

Chaos Emperor

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

Chaos Emperor kullanıcısının paylaşımları

1. Chaos Emperor

Kamisama Kiss OAD Geliyor

Güzel Bir Animeydi Zaten Devamı Gelmeli Diye Düşünüyordum Bu Haber İyi Oldu. :) Haber İçin Teşekkürler. :)
  2. 1. Sezona Resmen Aşık Olmuştum ( ♥ ♥ ♥ ) 2. Sezonuda İnşallah 1. Sezon Kadar Heyecanlı Ve Sürükleyici Olur Haber İçin Arkadaşımıza Teşekkür Ederim Bu Haberi Uzun Zamandır Bekliyordum. Anime Zaten Fevkalade Bir Anime En Sevdiğim Anime Listesinin Başlarında Olan Bir Anime. 1. Sezonda Çizimleri Ve Hikayeyi Çok Sevdim Umarım 2. Sezonda Yine Aynı Şekilde Aşık Olurum. :D ♥
  3. Chaos Emperor

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Bu Yorumlara Çok Güldüm :D/> :D/> Bu Fikre Katılmıyorum Naruto Ölürse Mangaka Büyük Tepki Alabilir..Kendi Fikrimide Söylemek İsterim Benim Fikrim Sasuke Ve Naruto Takım Olsunlar Ve Beraber Yeni Düşmanlara Karşı Savaşsınlar Açıkcası Sakura Olmasa Daha İyi Olur Yani Bir Sasuke-Naruto-Sai Takımı Fena Olmazdı.. :)
  4. Chaos Emperor

anime lakabınız

Arkadaşlar Ben Yanlış Anladım Ben "Hangi İsme Sahip Olmak İstersiniz?" Gibi Anladım Gerçek İsmimi Kontrol Ettim ve Maskeli Kedi Çıktı. -_-
  5. Chaos Emperor

Resim Odasını Böyle Süsledik ^.^

Hepsi Çok Güzel Olmuş Ellerinize Sağlık.. :)
  6. Chaos Emperor

Kospiley-ül Kambak

Şalgamlı Olan 10 Numara Olmuş.. :D
  7. Chaos Emperor

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Death Note,Code Geass,Darker Than Black,Mirai Nikki...
  8. Bende Bu İkisini Birbirlerine Yakıştırıyorum.. Onun Haricinde:Kaname - Yuki Natsu - Lucy Naruto - Hinata Minato - Kushina Not: Fan Art'dir. Issei - Rias (Aslında Rias Benimmm.. :) )
  9. Chaos Emperor

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

En Sevdiğim Psikopat Karakter Tabiki Grell.. :) (Kuroshitsuji)
  10. Chaos Emperor

anime lakabınız

Karanlık Sadist Büyücü.. :D
  11. Arkadaşlar umarım beğenirsiniz.. :) (Not: spoiler içermektedir bu yüzden spoiler sekmesi koydum..)
  12. Bu Arada Arkadaşlar Ben Örnek Verdim Yani Kirito'ya Benzediğim Yok.. :D
  13. Hangi Anime Karakterine Benziyorsun? (Kişilik/Davranış, Düşünce/fikir veya Tip Olarak)!! Örnek: "fiziksel olarak: Kirigaya Kazuto (Kirito) düşünce, fikir olarak: Allen Walker, tip olarak ..." Sebeplerine de değinirseniz iyi olur.
  14. Chaos Emperor

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Highschool DxD'den Rias Gremory ile evlenmek isterdim... :)
  15. D.Gray-Man'nin içinde olmayı çok isterdim sonra Naruto veya Ao No Exorcist'in içinde.. :)
  16. Chaos Emperor

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Allen Walker (D.Gray-Man)Rin Okumura (Ao No Exorcist)Natsu Dragneel (Fairy Tail)Gintoki (Gintama)Minato (Naruto)Alucard (Hellsing)Seras Victoria (Hellsing)Yuuki (Vampire Knight)Kaname (Vampire Knight)Naruto (Naruto Shippuuden)
  17. Chaos Emperor

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Bende Buna Benzer Bir Sebepten İzlemeyi Seviyorum Romantik Animeler Bazen Bana Moral Veriyor Hatta Bazen Düşündürebiliyor Bile.. :)
  18. Romantik Anime izlemeyi sevenler için soruyorum arkadaşlar neden romantik Anime izlemeyi seversiniz? Açıkcası ben Animelerdeki romantizmleri çok seviyorum ve çok hoşuma gidiyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.