Jump to content

mska12

Kayıtlı Üye
  • Content Count

25
  • Last visited

About mska12

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/10/1996

Profil Bilgileri

1. Arkadaşlar bazı sorunlar yüzünden(Finaller vs..) diğer bölümü daha worda geçiremedim.Geçirdimmi atacağım buraya.Üzgünüm:(
  2. Bu üç seriyi de bitirenlere moonlight sculptor ve "ark"ıda tavsiye ederim. Campionenin LN'de oldukça güzel(Tabi erkekler için daha güzel gelebilir...) "Oda nobuna no yabou"'da :)
  3. Eğer kendine güvenen(Karakter çizimi ve hayal gücü konusunda) bir çizer varsa benle irtibata geçsin. Şimdiden sağolun...
  4. Aslında bütün bir kitabı yazmayı bitirdim ama worda geçerken hatalarıda düzeltiyorum ve her bölümün boyutunuda hesaba katarsak haftaya cumartesi veya pazar...
  5. 4.bölümü kaçırmayın...Yeni bir kız karakter giriyor...!!Yorumlar içinde sağolun
  6. Cuma günü işim olduğundan az sonra 3.bölümü atacağım umarım beğenirsiniz.
  7. konu ilgi görmüyor diye devamını atmıcaktım ama okuyanlar var diye 2. bölümü atıyorum...sağolun:)
  8. Bir süre önceye kadar yazdığım romanı sizlerle paylaşmak istedim...Normalde yayınlaşmıştım birazını ama yeniden düzenlenmiş haliyle ve adıyla sizlere sunuyorum...Her türlü eleştiri makul olduğu sürece kabulümdür... Türü: Doğaüstü güçler, aksiyon,romantizm,okul, ve ecchi Konusu: Fatih,15 yaşında ve 200 IQ derecesindeki bir dahidir.Babası onu,Londra'daki adı sanı belli olmayan bir okula yazdırır.Fakat bu okulun belli olmayan tek özellikleri bunlar değildir.Ve kendisiyse... 1.BÖLÜM 1.BÖLÜM Fatih,havaalanının içinde dört dönüyordu.Bir sağa bir sola bir dış kapıya bir oturakların olduğu
  9. A1 mi senin yol benden uzunmuş :)
  10. bende öğrenmek isterim doğrusu
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.