Jump to content

talhatistik

Kayıtlı Üye
  • Content Count

11
  • Last visited

3 Followers

About talhatistik

• Rank
    Level 1
  • Birthday August 10

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

905 profile views
  1. Aslında linki var da. Neyse stream falan çıkarttığında zaten sitemizden okuyabilirler.
  2. Eter hayır yanlış anladın editör, manga da baloncukları yazan kişiler hem biz kendi çevirilerimizi paylaşıyoruz.
  3. Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Manga Denizi Ailesi olarak bir süredir sizlerle beraberiz. Sizlere, mangaların Türkçe'leşmesi adına gönüllü olarak bir hizmette bulunuyoruz. Aile'mizi daha büyütmek ve Türkçe'ye daha fazla manga katmak için yeni takım arkadaşları arıyoruz. Editör ve Çevirmen arkadaşlar eğer sizler bizimle birlikte bu çalışmada yer almak istiyorsanız sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sitemiz; MangaDenizi.com "Sadece Editör Alımı Vardır." Başvuru Şartları Grup konuşmasında mümkün olduğunca akt
  4. Herkese merhabalar. Önce kısa bir tanıtım yapayım sizlere... Bizler ''Fairy Tail izle'' ekibiyiz… Uzun bir zamandır gerek Fairy Tail mangasını ve 2.sezona girer girmez Fairy Tail animesini çeviren ve çevirmekle kalmayıp aynı zamanda görüntü, karaoke, yazı stili tarzı konusunda anime'ye farklı bir anlam getiren bir grubuz. - Yaptığımız bu ''kalitesi'' işi üyelerden ve bizi takip eden insanlardan gelen istekler doğrultusunda başka mangaları da çevirip Türkçe olarak sizlere sunmaya karar verdik ve bu doğrultuda ''mangadenizi'' adlı yeni manga sitemizi açtık. - - Elimizden geldiğince devam eden p
  5. Herkese merhabalar. Önce kısa bir tanıtım yapayım sizlere... Bizler ''Fairy Tail izle'' ekibiyiz… Uzun bir zamandır gerek Fairy Tail mangasını ve 2.sezona girer girmez Fairy Tail animesini çeviren ve çevirmekle kalmayıp aynı zamanda görüntü, karaoke, yazı stili tarzı konusunda anime'ye farklı bir anlam getiren bir grubuz. - Yaptığımız bu ''kalitesi'' işi üyelerden ve bizi takip eden insanlardan gelen istekler doğrultusunda başka mangaları da çevirip Türkçe olarak sizlere sunmaya karar verdik ve bu doğrultuda ''mangadenizi'' adlı yeni manga sitemizi açtık. - - Elimizden geldiğince devam eden p
  6. Bu arada New Prince Of Tennis mangasını çevirmeye başladım, mangaturk'ün bıraktığı yerden itibaren. İsteyen okuyabilir daha yayınlamadık gerçi birden 5 bölüm falan koyup yayınlarız sanırım. Yakında güncele getireceğiz inşallah.
  7. Ova diye duyuruldu ama belki birkaç bölümlük ova olur belki film gibi 1 saatlik falan olur bakacağız.
  8. New Prince of Tennis vs Genius10 Türkçe Fragmanı: http://www.youtube.com/watch?v=AOky0AufVzI&feature=youtu.be Bu seriyi ve Garo: Honoo no Kokuin serisini çevirmeyi planlıyorum. İsteyen olursa onun fragmanını da çevirip internete yükleyebilirim. Fazla söze gerek yok şimdiden iyi seyirler.
  9. Gerçekten güzel çalışma ellerine sağlık umarım devamı gelir...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.