Jump to content

Hiiyyep Gordneel

Üyeler
  • İçerik sayısı

169
  • Son ziyareti

Hiiyyep Gordneel kullanıcısının paylaşımları

1. Hiiyyep Gordneel

Çalışmalarım...

Teşekkürler herkese ; kanalımda sürekli nightcore'lar yayınlıyorum yeni bir müzik çıktığında anında. Mesela Demi Lovato'nun Cool For The Summer'ını yayınladım şu an 26 bin izlenimde ^^
  2. Hiiyyep Gordneel

Çalışmalarım...

Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim. Yanlış yer ise ilgili kişiler taşırsa sevinirim ^_^ 1 Saatlik GENELLİKLE 2015 şarkılarından birleştirip nightcore hazırladım. Bilen bilir türkçe nightcore'larım tutmuştu bir ara -_- Öyle Face'de falan takılırken açın dinleyin güzel gider kjfdhugydf
  3. Hiiyyep Gordneel

Çalışmalarım...

Şöyle amv yapmaya üşenip de karışık birşeyler göresim geldi . Bende böyle yapıp yapıp kuytu köşelere attığım kısa parçaları birleştirdim. Edit;5 dakika falan sürdü kötü olabilir skdfadfgd
  4. 3 tane attım *-* Full metal alchemist brotherhood amv : http://youtu.be/CPbR-n8oD_w Tokyo ghoul amv ,: Fairy Tail amv:
  5. Hiiyyep Gordneel

Çalışmalarım...

YENİ: İngilizce CC'ler (altyazı) yüklendi. Altyazı seçeneğinden (sağ alt) ingilizceyi seçerek izleyebilirsiniz. Öyle güzel fmab asmvsi bulamadım bende yapayım dedim. Bu sefer baya uğraştım izlemenizi ve 3 saniyenizi ayırarak paylaşmanızı (arkadaşlarınızla falan) rica ediyorum *-* . Yorumlarınız önemli hatalarım varsa söyleyin :3 İyi seyirler http://youtu.be/CPbR-n8oD_w
  6. Hiiyyep Gordneel

Çalışmalarım...

Link atabilir misin ? özelden yada buradan :D İbret alayım biraz ^_^
  7. Hiiyyep Gordneel

Çalışmalarım...

Hepinize teşekkürler :3 aslında 3 gün canım sıkıldığında 10 dakika yapıp yapıp çıktım toplasanız yarım saat bir saat uğraşmışımdır. Kolay da olmadı yani :p İkinci sezonda pek aksiyon bulamadığım ve bölüm indirmeye vaktim olmadığı için yapamadım :3 İkinci sezon final verdiğinde onunla da yaparım
  8. Tokyo Ghoul AMV- Believe http://i.hizliresim.com/k17R5m.png Daha demin yaptım canım sıkıldı :D İyi seyirler
  9. Hiiyyep Gordneel

AMV

one ok rock batırıcam işi ama neyse :ASDFa
  10. Hiiyyep Gordneel

AMV

Lel :3 Kendimlen gurur duyuyorum ^_^
  11. Hiiyyep Gordneel

Jiraiya ASMV - Shinobi'nin dünyası

Yok Jiraiya Asmv ama jiraiya anlatıyor o yüzden .-. ayrıca okadar anime koydum isim bulamadım ASmv falan gibide isim olmayacağı için başını da jiraiya anlattığı için jiraiya asmv koydum :D
  12. Ehem ehem. Amv bölümüne bakan kimse yok ama yinede paylaşıyım ben .-. Jiraiya 'ya çok duygulandığım için bunu yapmıştım
  13. Şu forum adminleride amma dandik ha beğendiğiniz amvler konusunun mesajını atıp konumu kapatmış ._. bu benim yaptığım amv belirtmesemde zaten topu topu 5 kişi amv paylaşıyor dikkat anam dikkat -.-
  14. Çok güzel 1 saattir dinliyorum :D ezberledim 1234 89 u
  15. Hiiyyep Gordneel

Sword Art Online A(S)MV : Kirito's Death

Teknik olarak ölüyordu ama (yada ölmesi gerekiyordu çünkü oyunda ölmüştü gerçek hayattada ölecekti) Eheheh :D E biraz film gibi yapayım dedim Teşekkürler :D
  16. Bakınız ben olabilirim :3
  17. Dikkat Spoiler içerebilir :3 Her ne kadar Asmv olmasa da S harfini koyasım geldi
  18. Hiiyyep Gordneel

Cardfight! Vanguard

Teşekkürler yardımın için ^_^
  19. Hiiyyep Gordneel

Cardfight! Vanguard

Teşekkürler.. bu arada çeviride link vs yazmak yasak mı ? /// youtube'a yüklerim,, hotfile gibi sitelerden de atarım
  20. Konuda bahsettiğim anime favori animelerimden ve çevirinin aksatılması çok kötü oldu.En azından kalan bölümden sonrasını ben çevirmek istiyorum yayınlayabilirseniz ? izlemek isteyen birsürü kişi ver ve anime 180.bölüme falan geldi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.