Jump to content

Destroyer

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

Destroyer kullanıcısının paylaşımları

1. Destroyer

Little Busters! Türkçe Çeviri Projesi

VN çevirisi nasıl yapılıyor bilmiyorum ingilizcem iyidir bende yapmak isterimde böyle birşeye başlıyorsan kickstarter dan proje aç bağışta toplar emeğinin karşılığınıda alırsın kickstarter hakkında soruların varsa bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım yardım istersen çeviride ederim tabide (hele kickstarter projesini açmış olsan emeğinin karşılığını vericem desen ooo :D ) Neyse çok konuştum ben gene biliyorsanda kickstarter olayını aç bence oraya proje... Edit:Yanlış anlama para vermezsen çevirmem gibi bişi demiyorum gönülişi diyorsanda atabilirsin çeviriyi ama bütün günümü harcayamam sadece onu diyorum...
  2. Bir ara gene oynuyalım...
  3. Tatildeyim bugünde üniversite kayıdım vardı öldüm yorgunluktan... Tatilede zorla götürdülerde neyse...
  4. S.a beyler ben tatildeyken ne yaptınız ?
  5. Evet NonTarget bir oyundur baya güzel birkaç video linki koyup gidicem (Tatil hazırlıkları ) oynarsanız linki koyacağım sea serverinde oyanyın Avrupa serveri ço kgeride kalıyor seada'da lag olmuyor... Bu Sea Serverı :http://dn.cherrycredits.com/ Burada Gameplay var grafikler baya iyi bakmanızı öneririm...
  6. Destroyer

En Zeki Anime Karakterleri

Aizen ,Kira bence en zekileri..
  7. Bugün 9 gibi burada olabilecek olanlar varsa özel maç atalım 5v5 oyunda nickim KingTiger11o burada olmazsam oradan ulaşabilirsiniz... O saatten önce açık olanlar varsada bana yazsın öylesine birkaç bişi bulup team ranked felan atarız şu totemler için...
  8. Ben orda olucam...
  9. Son Attığımız maç süperdi burdanda yaziyim dedim.Bir jinx e birde penta mı salmayan teemoya honor (O teemo kimdi itiraf etsin :D )
  10. KingTiger11o Nickim benimde...
  11. Destroyer

Favori Anime-Oyun Karakteri Kostümünüz

Bleach Kaptanların kıyafetleri güzel... Düzeltiyorum tabiki en güzeli Eucliwood ama...
  12. Destroyer

İmza Yapıyoruz...

Hepsi birbirinden güzel o yüzden hepsini aldım :) .Ellerine sağlık .
  13. Destroyer

İmza Yapıyoruz...

Sağol bekliyorum...
  14. Destroyer

İmza Yapıyoruz...

Eucliwood Hellscythe ın içinde olduğu bir imza yapabilir misiniz benim içinde ?
  15. Destroyer

Kanojo go Flag wo Oretara 04-12

Eyvallah.Ben ingilizceden izliyorum 11.bölüme kadar gelince orada ingilizce bilmeyenlerde artık izleyebilsin dedim :) .Zor oldu ama...
  16. Destroyer

Kanojo go Flag wo Oretara 04-12

4.Bölüm Eklendi.
  17. Çeviriye başladım bölümler geldikçe buraya ekleyeceğim normalde çeviren fansubun çok yavaş kaldığını (ilerlemiyor artık ama ) düşünerek başladım. 4.Bölüm Eklendi. http://www.mp4upload.com/06xmo58fgpdw
  18. Destroyer

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

Uchiha Madara Olsa süper olur...
  19. Destroyer

K Project Filmi Geliyor

Seri güzeldi filmde daha güzel olur inşallah...
  20. Destroyer

BlazBlue Animesi Geliyor

Ps Vita alınca oyununu ilk almak istediğim oyun :D .Rachel favori karakterim bakalım animede nasıl olucak...
  21. Yok mu çevirecek anime sever... Ayrıca Rental Magicada yok galiba listede...
  22. Seitokai No İchizon listede yok çevrilrisede süepr olur çok iyiydi ilk 4 bölümü...
  23. Destroyer

BlazBlue Animesi Geliyor

Rachel Karakterini sevdim.Animesidede Ekimde çıkınca izlerim mutlaka...
  24. Hayate NO gotokuda yarım kalmış göremedim listede ama...
  25. Rental Magica var gerçekten güzel bir anime bir fansub çevirirse çok güzel olur...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.