Jump to content

omer584

Üyeler
  • İçerik sayısı

56
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

omer584 kullanıcısının son zaferi 6 Eylül 2013

omer584 en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

962 profil görütülenme

omer584 üyemizin başarıları

1. Hâlâ Nagisa'nın erkek olduğuna inanamıyorum. Daha doğrusu inanmak istemiyorum. Ne zaman görsem kız olduğunu sanıyorum :S Bir karakter bu kadar mı kafa karıştırıcı çizilir.
  2. Bu sadece Türkiye'de veya sadece animeler ile ilgili değil. Artık dünya çapında dublajdan kaçınılıyor. Orijinal dilinde izlemek, orijinal ses tonlarını, diyalogları, tepkileri vs duymak izleyicinin daha çok ilgisini çekiyor. Tabii altyazının dublaja göre daha kolay bir iş olması da var :) Ekibinizin bütün üyelerinin şimdiden ellerine sağlık. Umarım ileride işleri ilerletir ve dublajlı bölümlerinizi TV kanallarına satarsınız :)
  3. omer584

Top 10 Bikinili Anime Kızları

Miki'nin daha güzel bir fotosunu buldum buyrun:
  4. Site güzel görünüyor elinize sağlık. Ama hâlâ birkaç sorun var gibi görünüyor :) Kısa zamanda düzeltilir umarım. :)
  5. omer584

Sistem Güncellemesi!!!

Benim görüşüm o rank olayı saçmalıktan başka bir şey değil. Hem forumda, hem de izleme yorumlarında, "Teeşkkürler *bilmem ne* " yazıp post kasan o kadar çok işsiz insan var ki... Haa bir de bununla böbürlenenler var "ben daimi üyeyim ben otaku üyeyim bla bla bla...." Benim görüşüm rank işini kaldırın gitsin. Ne bir özelliği ne de bir getirisi var.
  6. omer584

Sistem Güncellemesi!!!

Peki örneğin bir animeyi birden fazla fansub çeviriyor, bu bilgilendirme mesajı anime ilk çevrilip koyulduğunda mı gelecek?
  7. omer584

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Buradan TAÇE'ye ve fansub liderlerine sesleniyorum: Kim hangi animeyi çevirecek önceden karar verilsin sonra bir animeyi 3-4 fansub çevirip kim önce yükleyecek yarışına girilmesin.
  8. omer584

En Çok Beklenen Bahar Animeleri Top 20

Şimdiden söyleyeyim ne Idolm@ster ne de Love Live çevireceğim. Müzik animelerindne bıktım artık.
  9. En azından çevrilmeyen ve yarım kalan seriler hızlıca hallediliyor. Güzel bir şey bu.
  10. İyi yapmışsınız şimdiden elinize sağlık ama, umarım bu kadar çok çevirmen ile çeviri kalitesi yüksek olur.
  11. Merhaba, Sitenize bir göz attım ve gözüme önemli bir şey çarptı. Arkadaşlar yukarıda da belirtmiş. İndirmeden önce o animenin/bölümün hangi fansub veya çevirmen tarafından çevrildiğini yazmıyor. Eğer çevireni/fansub'ı yazarsanız harika olur.
  12. omer584

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Anime: Working NOT: Souma arkada turuncu saçlıdan dayak yiyen mavi saçlı erkek.
  13. omer584

Pupa

O kadar kişi bekledi, o kadar reklam yapıldı, o kadar "2014 ün korku animesi olacak" dendi. Anime 4 dakikalık çıktı. Hay ben bu 4 dakikalık anime sektörünü Japonlara tanıtanın ta ******* ****** *** *********** * ****** * ***** **** * **
  14. Vay be nasıl bir konu aşmışsam millet için döktü. Bu arada bu hangi anime merak ettim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.