Jump to content
  • Create New...

DarkSoul

Kayıtlı Üye
  • Content Count

48
  • Last visited

5 Followers

About DarkSoul

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Dünya gezegeni, Güneş Sistemi, sonsuz uzay falan.....

Recent Profile Visitors

1,338 profile views
  1. 2013 şubat çıktımı ki ben Kamisama no İnai Nichiyoubi incelemesini yazmıştı kaç saat uğraşıp
  2. Dangan Ronpa, Bugünlerde bayağı ilgi görmüş yeni bir animedir. Konusu testereye falan benzemez, aksine DeathNote gibidir. Epey tavsiye edilir, yeni başlayanlara da Otakulara da ilealdir. Konu: Yeni ve başarılı bir okul olan Hope's Peak Akademisine pek kişi gidemese de bazı karakterler gider. Sonra bir anda, bayılma gibi bir durum bile olmadan kendilerini içeride, lüks otel gibi bir mekanda bulurlar. Oradan çıkmanın tek yolu fark edilmeden birini öldürmektir.Fark edilirse s*çar öldürülür. Not:Bunu izledikten sonra üniversite kazanmaya çalışmam ben. :mellow:
  3. TIKLAMA TIKLAMAK SENİN ELİNDE bu websitesine giren ölüyooooo!!!!!!!!!!!! www.rightxd.com/666/‎
  4. Mirai Nikki op 1 Deadman wonderland op Death Note hepsi ve Ergo Proxy op
  5. Aklıma bii konu geldi: Şimdi 4 kişi var bi anda Asya kıtasında uyanıyolar amaa baaaşka yerlerde biri Rusya diğeri Japonya vb. Daha sonra yanlarında tuhaf bi silah var lazerli bide kimlik kartları var konuşmayı yürümeyi biliyolar daha sonra her gün gece 12 de birbirlerinin bedeninde uyanıyolar işte bi düzen içinde sadece göz renkleri deişio (kırmızı mavi yeşil sarı sırasıyla) daha sonra onlar gibi değişen yenileri de geliyo savaşıyorlar falan.Aslında spoiler sölüyüm indi bunlar gelecekteki batan bi ülkeden gelmiş o ülkeyi batıran ülkenin geçmişteki sınırlarına yok etmeye gönderilen nitelikli askerlerin prototipleri sonradan gelen gerçek askerler (onlar ne yapması gerektiğini biliyo) ile savaşıyo iştee bedenleri deişe deişe. Bi okuyun güzel konu diilmi
  6. Mutlu Büyücü!!! Adım Kerem de....
  7. KİWİ den anime izleyince mobil olarak da çalışıyo!!! Cool!

8. 1. İnternet ortamında yaş diye bişey yoktur ve herkes kullanıcı adının ismini taşır 2. Ben de 13 :)
  9. Diğerleri : Aaaaah bebe şeyi izliyo mal hahahaahahaheheheheheheheheeheheehhehahahahahahahhhehehehehahhahahaha maaal ahahah zaa xdxd herkese yayıcam alay konusu olcan yaa ahah :D Ben: :angry: Hem animeyi çizgi filmden ayıran en önemli şeylerden biri de onda cinsellik kan vb olur dram olur ve çoğu çocukların anlayamayacağı senaryolarla doludur. Bizim ülkede gerçekten çizgi film küçümsenir çocuklarla bile alay edilir senaryo güzel olsa bile hiç bakılmaz bebeklerin önüne sırf karakterleri sempatik görünüyor diye sessiz olarak açılır. Benzer olarak ABD de falan oyuncakla koleksiyon yapılır ve gösteri amaçlı kullanılır bizde sümüklü çocuklar bavba avaba avdı diye profesyonel hotwheels ın içine edip bi süre sonra yok pencere altlığı yok kahve sapı tutacağı olarak ailesine verir. Çizgi filmde mesela Tom ve Jerry , Jerry Tom un yüzüne çekiçle vurur bişey olmaz animede ise 1. Tom ve Jerry gibi sempatik karakterler nadirdir 2. Kanlar içinde yere serilir Tom ve kafatası kırılır beyni çıkar vb. bu yüzden anime asla küçümsenip alay konus yapılmamalı, çocukça görülmemelidir!!!
  10. Bana hep Japon derler ama Anime aşkım ve Japon/Çin mutfağına olan ilgim için. <_< :lol: O değilde şirinler neden mavi???

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.