Jump to content

Munitionis

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Munitionis kullanıcısının paylaşımları

1. Hokage_Minato isimli kullanıcı özel mesaj kabul etmiyor diye uyarı veriyor bana skype adresinizi özelden yazabilirrseniz size döneyim ?
  2. Çok teşekkürler animeyi tamamen çevirmeyi şuan için düşünmüyorum güncelden uzak kaldığı için ara bölümleri doldurma amacıyla başladım ama ne olur ne gider bilmiyorum
  3. Suçsuzum hakimbey ismini çevirmeye kalksaydim çeviri 1 gün daha uzardı heralde :D
  4. Ore no nounai sentakushi ga Gakuen Love-comedy wo Zenryoku de Jama shiteiru 08. bölümünü türkçeye çevirisini bitirdim.Şuan animede 6. ve 7. bölüm çevrilemediğinin farkındayım ama 6 yi fansubtaki arkadaş çeviriyor galiba bende bir an önce güncele gelmesi için sondan başladım.Encode unu yapıp siteye yükelenmesi kaldı birisi yardimci olabilir mi acaba?
  5. Ore no nounai sentakushi ga Gakuen Love-comedy wo Zenryoku de Jama shiteiru 08. bölümünü türkçeye çevirisini bitirdim.Şuan animede 6. ve 7. bölüm çevrilemediğinin farkındayım ama 6 yi fansubtaki arkadaş çeviriyor galiba bende bir an önce güncele gelmesi için sondan başladım.Öncede encode için altyaziyi size gönderebileceğimi söylemiştiniz altyaziyi gönderirsem encode unu yapıp yükleyebilirmisiniz ?

6. Yav arkadaş ben MeGUI programını bir türlü kuramadım gitti bana o konuda birisi yardimci olabilir mi ? Dedikten sonra çözdüm işi benle aynı sorunu yaşayan olursa MKVExtractGUI-2 indirip eklemeyi unutmasın :)
  7. Munitionis

Nisekoi Animesi Onaylandı

Romantik komedi türünü sever takip ederiz güzel olacak gibi çizimler güzel gözüküyor tek kötü olan şey ise beklemek :)
  8. Her türlü izelenir gerçekten mükemmel haber birde 3. sezon duyrulsada tadından yenmese :)
  9. Munitionis

2012 En iyi İlk 10 Anime

Bilmiyorum ama benim zevkimden midir ama SAO hakkediyordu çok az anime beni o kadar heycanlandırmıştır tam hakettiği yerde bence
  10. Ara verenlerdenim bende bakalım bazı kaliteli fiil olursa izlerimde gerisini atlarım ama çok bozdular fiil konusuda önlerini alamadık hakkaten
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.