Jump to content

Hajime

Üyeler
  • İçerik sayısı

62
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Hajime reacted to Estable in Free! Devam Edecek mi?   
    “Gelecek yaz görüşmek üzere…”
    Free! Iwatobi Swim Club animesi “Gelecek yaz görüşmek üzere…” mesajı ile sonlanıyor.

Perşembe günü final bölümü yayınlanan Free!-Iwatobi Swim Club, daha yayına girmeden büyük yankı uyandırmıştı. Haruka, Makato, Nagisa, Rei ve Rin adlı birbirinden çok sevilen karakterleriyle şuana kadar da gündemde kalan Free!’ nin 2. sezonu için umutlar arttı. 12. final bölümünün “see you next summer…” mesajı ile sonlanması gelecek yaz Free!’ nin 2. sezonunun olacağının bir sinyali mi? Önceki bölümlerde de “See you next water time…” mesajıyla sonlanan anime devam edecek mi?
    Kyoto Animation henüz animenin 2. sezonu ile ilgili bir açıklamada bulunmadı ancak final bölümünün “Gelecek yaz görüşmek üzere…” mesajı ile sonlanması izleyicileri animenin devamı için umutlandırıyor.
    Kaynak : Animefantastica
  2. Beğen
    Hajime reacted to Kaanafacan in Uçan kaçan karakterleri kaldırıyoruz   
    Bazı kişilerin yorumlarına şaştım kaldım doğrusu.Doğru karar falan demişler.Zaten dünyada doğru karar veren bir tek biz varız.Joponlar çok yanlış yapıyor bu animeleri yayınlayarak.Medeniyet desen onlarda hayal gücü desen onlarda teknoloji desen onlarda.
    Bu arada bir animeden sadece hayal gücü kazanılmaz.Bir çocuğun karakterini olum etkileyecek bir çok etken var bu animelerde;çalışmak, doğruyla yanlışı -kötüyle iyiyi ayırt etmek, arkadaşlık gibi.
    Tabiki animeninde yaş grupları var bunları ayırırsın sorun çözülür.Şiddet derecesine göre falan. . .
    Ayrıca Osmanlı ve türk tarihi kanlı savaşlarla doludur.Şiddet dersen orada da şiddet var nasıl bir çelişkidir bu. . .
  3. Beğen
    Hajime reacted to mert in Uçan kaçan karakterleri kaldırıyoruz   
    bencede saçmalık çocuk dedigin hayal kurar :D biz normal çizgifilm ve anime izledik bize bişi olmadı
  4. Beğen
    Hajime got a reaction from SUNA in Yeni Naruto Animesi Açıklandı   
    hiiiiç beğenmedim :( neden lee tek karakter o mu yani kakashi gibileri dururken mesela :(
  5. Beğen
    Hajime got a reaction from SUNA in Shingeki No Kyojin Karakter Anketi   
    hanji nerde onu neden katmamışlar ki :D yoksa ben mi göremyrm :D ona oy verirdim dicektim ama yok o yüzden bende levi ye oy verirdm :D
  6. Beğen
    Hajime got a reaction from fuyu in Bleach Mangası Geri Dönüyor   
    fazla uzatmazsın tadı kaçar diye düşünyrm ama bir yanım devam etsin dyr :D
  7. Beğen
    Hajime reacted to 0nLin3 in Naruto Final   
    On yıl sonra dragon ball gibi olur :D özellikle o pain dövüşündeki çizimleriyle çok dalga geçer yeni nesil :D
  8. Beğen
    Hajime reacted to 3n4bL3 in Zenryoku Gu Shoujo! Action!   
    Satou Junichi yeni orjinal anime projesi (Önceki projeleri; Aria, Princess Tutu, Tamayura, Sergeant Keroro) duyuruldu. Anime adının kesin olmamakla birlikte "Zenryoku Gu Shoujo! Action!" (Full Force Idiotic Girl! Action!) olması bekleniyor.Proje ile ilgili ayrıntılı bilgi 7 ağustosta duyurulacak.

Anime Promotion Video

Resmi Sitesi:
    http://www.shochiku..../anime/heroine/

Kaynak:
    MAL , AMT
  9. Beğen
    Hajime got a reaction from SUNA in Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?   
    karnevaldan "tsukumo" ve shingeki no kyojin dan "mikasa" :D tabi bana göre :D
  10. Beğen
    Hajime got a reaction from AynenBöyle in Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler   
    çok güldüm ya teşekkürler :D
  11. Beğen
    Hajime reacted to Amygirl in Anime Olmasa ?   
    1) Bilgisayarım ve hard diskim bomboş olurdu :)
    2)Üzülünce kimsenin anlamadığı "nande nandebayyo datte datte bayyo  :'(" yerine başka bir şey söylerdim ve çok sıradan olurdu :D
    3) Gözlerim daha sağlıklı olurdu  8)
    4) ve tabi ki de hayatımda çok büyük bir eksiklik olurdu. Her yaştan kim izlerse izlesin en basit animenin bile insana kattığı bir felsefe vardır. Animelerin (ki özellikle Narutonun :) ) insanların bakış açısını değiştirdiğini düşünüyorum. Animesiz bir hayat çok boş olurdu.
  12. Beğen
    Hajime got a reaction from SUNA in Türk Anime TV !!! (Anket)   
    1 ) Naruto animesini ararken karşıma ilk çıkan türk anime :)
    2 ) 1.si zamanında anime yükleniyor. 2.si çevirisi çok iyi yapılıyor 3. sü video kalitesini hızlı ve yüksek. daha çok şey sayabilirim :)
    3 ) yine Türk anime :D
    4 ) bu sitede deki herkes ..
    5 ) Schenizel
    6 )çok iyi çalıştığını(teşekkürler) :)
    7 ) Anime Tanıtım ve İncelemeleri bölümü...
    8 )beğendim
    9 ) şu ana kadar konu açmadım :)
    10 ) sizce en başarılı anime hangisidir?
  13. Beğen
    Hajime got a reaction from Lucy_Heartfilia_02 in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    william shakespeare'in bütün kitaplarını :D tabi yanına da tolstoyun kitapları :D
  14. Beğen
    Hajime got a reaction from Lucy_Heartfilia_02 in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    çizimin çok iyi olmuş ellerine sağlık :D
  15. Beğen
    Hajime reacted to Lucy_Heartfilia_02 in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    Çok teşekkür edrim.

16. Beğen
    Hajime got a reaction from Lucy_Heartfilia_02 in anime lakabınız   
    sadist çıktı la yakışmaz bana ya :D dedektif sadist
  17. Beğen
    Hajime reacted to Witch. in One Piece hakında düşünceleriniz   
    Ben de "bence" demen gerektiğini söyledim zaten, yoksa OP izlemedim tanımam etmem ne laf edeyim?Ödül alması ve senin aldığı ödülü bulup bana cevap olarak vermen çook hoşuma gitti.
    Ama şunu da söylemeliyim ki, "en sağlam karakterler" yine kişiden kişiye değişir o yüzden beni değil de insanları OP için ikna etmek istiyorsan anketleri falan kullanma.
    Naruto izlediysen bir örnek vereyim dediğimi pekiştirmek için, bütün Naruto alemi Namikaze Minato'ya bayılırken nefret edip söven arkadaşım var. Çoğu kişi Naruto'yu sever ben nefret ederim. Çoğu kişi "Tenten ne yaa" der ben onu severim, falan filan. Karakter sevmek, sağlam bulmak, destek çıkmak hep kişisel şeylerdir. O yüzden...
    Ya aslında bence kimse birbirini anime için ikna etmeye çalışmasın kimse kimseden nefret etmesin. Imagine kafasındayım şu an.
    Dünya için hümanistim ama kişisel olarak insanlardan nefret ediyorum.
    Karışmayın aga birbirinize.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.