Jump to content
  • Create New...

kermbey

Kayıtlı Üye
  • Content Count

30
  • Last visited

About kermbey

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Yu-gi-oh! Zexal 33. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  2. Japonca dub.-Türkçe Altyazılı 31. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...
  3. Captain Tsubasa 30. bölüm eklenmiştir. iyi seyirler.
  4. Çeviri Grubumuz: KERİM MORAL KEREM MORAL BURAK ZEHİR İZZET BAŞLI RAFET KAAN MORAL DOĞUKAN NACAK http://img98.imageshack.us/img98/4900/kapitanshincaptaintsuba.th.jpghttp://img853.imageshack.us/img853/4900/kapitanshincaptaintsuba.th.jpg Tamamlanan Projeler: Captain Tsubasa 1983 (Fansub) (Almanca) Shin Captain Tsubasa (Fansub) Ganbare! Kickers (Fansub) Devam eden Projeler: Captain Tsubasa 1983 (Fansub) (31/128) Yu-gi-oh! ZeXal (30/?) Yu-gi-oh! 5D's Sezon 4 Ova ve Movie Projeleri: Dragon Ball Z: Episode of Bardock (1/1) (Fansub) Naruto Shippuuden Live-Action: Hayalperestlerin Savaşı (1/?) (Fansub) Naruto Jump Super Anime Tour 09 The Cross Roads (1/1) Yu-Gi-Oh! 5D's - OVA - Evolution Duel! Stardust VS. Red Demon's (1/1) Yu-gi-oh! 10. Yıldönümü Filmi: Zamanı Aşan Bağlar (Fansub/Softsub) Dragon Ball İlk Seri Fimleri (4/4) Videoları Blogumuzdan indirip gelişmeleri takip edebilirsiniz. kapitanfansub.blogspot.com
  5. 25. bölüme kadar eklenip 1. sezon tamamlanmıştır.
  6. 19. Bölüm sade altyazı ve fansub olarak eklenmiştir.
  7. Teşekkürler, sizin gibi emeye saygılı insanlar sayesinde bize çeviri yapma isteği geliyor :)
  8. Teşekkürler, akıllı olan ne dediğini biliyor :)
  9. Evet, yu-gi-oh zexal çevirisini bir tek ben yapıyorum, başkasını bulamazsın, çevirmezsem 2 gün sonra sorarsın ne oldu diye. Fansubunu yapan varsada ben izin veriyorum, altyazı görüyorsan da ben paylaşıyorum.
  10. Ben 2 hafta çevirmeyeyim de bak bakalım kim neyi fansubluyor :) Ayrıca animeindirde de altyazıyı ben paylaşıyorum, animelegance birtek fansubluyor o da durdurdu.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.