Jump to content

ostar542

Kayıtlı Üye
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ostar542 last won the day on May 26 2019

ostar542 had the most liked content!

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

549 profile views

ostar542's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Ellerinize sağlık. Güzel bir seri gibi duruyor.
 2. Ellerinize sağlık. Teşekkürler. Seri güzel ilerliyor.
 3. Teşekkürler. Emeği geçenlerin elleri dert görmesin.
 4. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Teşekkürler.
 5. Vk yı daha önce başka videolarda denediğimde olmamıştı. Üyelik bile almıştım ana sayfaya yönlendiriyordu videoyu izleme durumu olmuyordu. Şimdi açıldı. Çok Teşekkür Ederim :D. Buraya yazmadan önce başka hiçbir sitede bulamadım hepsi aynıydı. Alternatif yüklerseniz güzel olur. Eski seri olduğundan bulmak çok zor. Fansub bile kapatalı 5-6 yıl olmuş.
 6. http://www.turkanime.tv/video/bokura-ga-ita-20-bolum Meta 7-8 dk dan sonra izlenmiyor Sibnet farklı bir bölümün uploadı yapılmış.Galiba 2. bölüm yüklenmiş. Vk ise video silinmiş. Şimdiden kolay gelsin.
 7. Eklenirse daha güzel olabileceğini düşündüğüm bir konu var. Çok rahatsız ediyorum gibi geliyor ama betayı değerlendirmek istiyorum. Hatalı olan videolar düzeltildiğinde fansubların(burada içeri sağlayanlar olarak kullanıyorum) not ya da açıklama yaptığı bir bölüm olsa tıklayınca açılan "Takvim Hakkında Bilgilendirme!" gibi eklense güzel olabilir. örnek vereyim video altyazıda sorun var bunların çoğu altta yorumlarda belirtiliyor ama düzelme yapılıp yapılmadığı belli olmuyor. Düzeltildiğinde fansublar buraya eklese buradan takip edebiliriz. Şu tarihte video altyazı sorunu giderildi. Videonun daha kalitelisi yüklendi gibi not düşseler güzel olacağının görüşündeyim. Hemen eklemesi beklemiyorum ama düşüncemi yazmak istedim. Kolay gelsin. Teşekkürler.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.