Jump to content

Valiedhiel

Kayıtlı Üye
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Valiedhiel

 • Birthday 04/26/1993

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Female

Recent Profile Visitors

1014 profile views

Valiedhiel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. Merhabalar! :) Animenin devamı gelecek arkadaşlar. Çünkü bu yaz yeni sezon çıkıyor :)
 2. Genşler merhaba. Ova 1'i çevirdim. Açıkçası "Extra" olarak geçiyor. Sanırım o 100 dakikayı böyle 4:30 dakikalık mini mini yayınlayabilirler T_T (Korkuyorum ben de) :12: :hell-yes-onion-head-emoticon: OVA 1 diye attım siteye bu arada, buradan buyrun.
 3. Merhabaa, fansubınızı yeni gördüm. Ben de ARE-YOU-SURE gibi yardıma açığım. Kolay gelsin ^_^ :bye1-onion-head-emoticon:
 4. Merhaba arkadaşlar, çevirilerini hala vermeyenler varsa özel mesaj olarak ya da Skype'dan (efnan00) gönderebilirler.
 5. 3 Günde 1 Seri etkinliğimize katılan çevirmenlere teşekkürler ! :)
 6. Bu 15'e kadar çevrilmiş olan seri değil. Onun parodisi. Linki şu: http://www.turkanime.tv/anime-seri/The-Melancholy-of-Haruhi-chan-Suzumiya
 7. Rica ederim nidimikkk :3 Skype kullanıyorsan, beni ekle (efnan00). Altyazıyı bana ya da Hokage Minato'ya atabilirsin. Encode+upload'ı biz halledeceğiz :3:
 8. Üçüncü bölüm bende ^_^ Kolay gelsin hepimize :32: (Bu arada 2. bölümü ARE-YOU-SURE alıyor sanırım) edit: Üçüncü bölümü de başkasına verdim. 12,13,14 bende. Combomu da yapar giderim :4:
 9. İlk bölümü çoğunluk beğenmemiş ama bana eskiden Fox Kids'de izlediğimiz çizgi filmleri hatırlattı. Çok beğendim açıkçası. Özellikle bölümün sonu çok iyiydi :D
 10. Merhaba, Konunun çevirisini ben yaptım. Bizde o deyimin birebir karşılığı olmadığı için aynen çevirdim. Anlatılmaya çalışılan, aslında bu arkadaşın dıdısının dıdısının Japon olduğu. Ama bu arkadaş ailesindeki uzaktan Japonluğu havalı olmak için kullanıyor. İlginiz için teşekkürler :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.