Jump to content

bnymn1697

Üyeler
  • İçerik sayısı

203
  • Son ziyareti

bnymn1697 kullanıcısının paylaşımları

1. bnymn1697

( 12 / 12 ) Pupa

çeviri için teşekkürler
  2. Teknik olarak one piece. Baş karakterleri korsan sonuçta.
  3. bnymn1697

( 18 / 12+ ) Freezing Vibration

teşekkürler
  4. bnymn1697

( 12 / 12 ) Tsurezure Children

ilginç bi seriye benziyor. çevirisi içinde teşekkürler
  5. bnymn1697

( 01 / 01 ) Koe no Katachi

teşekkürler güzel filmdi.
  6. bnymn1697

( 24 / 23+ ) Steins;Gate 0

teşekkürler
  7. bnymn1697

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Youjo Senki
  8. Sword Art Online Elucidator Kılıcı Sonunda kendi 3 boyutlu yazıcımı yaptım ve ilk denemelerimden biri olarak Sword art onlinden kiritonun kılıcını çıkardım... Aslında sıkıntı çıkmadı basarken ama bi kaç ufak kalibrasyon hatası oldu. Zaten fazla büyük çizdik kılıcı (o yüzden kırıldı bantlamak zorunda kaldım resimde görünen yeşil kısım). 120 cm boyu var fazla olduğunu bastıktan sonra daha iyi gördüm. 90 cm falan olacak asıl kılıç. Deneme amaçlı basıldığı için içi büyük oranda boş 250 gram falan geliyo şu haliyle ama içini doldurup boyunu kısaltınca 300 gram kadar olur. Kılıcı düzgün bi şekilde çıkarıp (asıl haliyle 90 cm içi dolu olacak) 3bbul.com koyacam isteyenler ordan çizimini alabilir. Siz bu kılıç hakkında ne düşünüyorsunuz 3 boyutlu yazıcıyla yapılabilecek daha çok şey var şimdi yüzüklerin efendisinden Narsili çizmeyi düşünüyorum.
  9. senin nasıl bi ekranın varda o boyutlardaki resmi koyabildin merak ettim şuan
  10. Overlordun 2 filmi çıktı çevrilebilir mi acaba? https://myanimelist.net/anime/34161/Overlord__Fushisha_no_Ou?q=overlord https://myanimelist.net/anime/34428/Overlord__Shikkoku_no_Tenshi?q=overlord
  11. Papa no Iukoto wo Kikinasai! KaplanMaplan
  12. Tabi kim nerden bilsin bu oyunu...

__garry_ib_and_mary_ib_drawn_by_yodobashi_yuo__006fdb96e3f96eca1eb7dab606b4ab29.jpg

13. Nasıl her sene çekilen yüzlerce filmden birkaç tanesini duyup onlar arasından da izlemek için seçim yapıyorsak animelerde de geçerli bir durum. Sektör ilk açıldığında yeni ve ilgi çekici olduğu için hızlı yükselmiş olabilir ama genel kalite düşüşe geçti. Yeni çıkan bir çok seriden sadece birkaç tanesi ismini duyuruyor onlar arsından da kendi zevkimize hitap eden sayısı daha da az oluyor. Animeler de filmlerdeki gibi sayı ne kadar artarsa artsın her sene ilgi çekici birkaç seri olacaktır. Bu da anime severlerin yeni serileri beklemesine ve yapımcılarında buna karşılık vermesi demek.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.