Jump to content

bnymn1697

Üyeler
  • İçerik sayısı

203
  • Son ziyareti

bnymn1697 kullanıcısının paylaşımları

1. http://3bbul.com/anime-severler-icin-3d-printer-ne-ifade-eder/ Anime figürlerine Türkiyede ulaşılması zor olmasına rağmen 3 boyutlu yazıcıların yaygınlaşmasıyla daha üretimini kendimiz yapabilir hale geldik. 3 Boyutlu yazıcılara ulaşabilmek adına kurulan bi sitede olan yazı. Benim kendi yazıcım var o yüzden baskısını yapabiliyorum ama olmayanlar için güzel düşünülmüş bi site. Figürleri kendiniz tasarlayamazsanız bile internette tasarlanmış olanları bulmak mümkün. Ne dersiniz bununla figür alımlarında bi artış olur mu? Kendi yazıcımda ki ilk baskılarımdan biri. boyutlarını internette bulamadığım için çizmek baya zor oldu ama bu oldu bence.
  2. Full çıkardım. Zaten Japonca öğrenmeye başladığımı fark-ettiğimde kitap falan aldım çalışmak için baya baya Japonyaya gitsem rahat rahat yaşar seviyedeyim ben:D
  3. tmm anladık aynı notu verecen her seferinde nie hep beni notlandırıyon:D A:6 İ:8 S:5
  4. Çıktım dağ başına

5. bnymn1697

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

biri Kurumi mi dedi
  6. tmm seçilenlerin tanıdığım kadarı iyi fena değil ama genede bunları görmek gerekirdi Kanade Tachibana Eucliwood Hellscythe Yukinoshita Yukino
  7. Telefonu elimde diye sürekli değişiyom Bilgisayarıda değişiyom arada ama şuan bu var
  8. bnymn1697

Bul Getir!

Beğenirsin herhalde Çok konuşan hiç susmayan karakter istiyim bu seferde
  9. bnymn1697

Bul Getir!

İstediği herşeye dönüşebiliyo kabul edilir herhalde bende konuşmayan bi karakter alıyım
  10. bnymn1697

Bul Getir!

Banada pembe kısa saçlı kız getirin bari
  11. bnymn1697

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

bunu nasıl kimse koymaz yaa
  12. Bi soru sorup burayı haraklendirelim bi bari Eğer Marco denizin içinde vurulursa kendini yeniler mi? Ben yenileyebilir diyeceğim çünkü meyvesinin yeteneği olduğu için yeniler, Arlong arcta luffynin kafasını çekip uzatabiliyolardı. Aynı mantık...
  13. bnymn1697

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Bi kaç tane bende de var en benzerinden dedim bi saattir onla uğraşıyom 1-Araragi Koyomi- Morino Ryoushi 2-Oreki Houtarou-Yoshida Haru 3-Himejima Mizuki-Miyuki Takara 4-Aisaka Taiga-Ryoko Ookami 5-Koneko- Yukihira Furano 6-Mikasa Ackerman-Rukia Kuchiki
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.