Jump to content

bnymn1697

Üyeler
  • İçerik sayısı

203
  • Son ziyareti

bnymn1697 kullanıcısının paylaşımları

1. bnymn1697

Bul Getir!

Ben de "dünya boyutlarında" devasa bir şeyi ışınlayabilen birini istiyorum Akame Ga Kill Shura tatmin eder herhalde insanlara kendini özürlü, kötürüm gösteren ama aslında turp gibi olan bir karakter istiyorum ozaman... :ragecomic09: Sanada Durarara'dan bi tane Mikajima Saki Arada Kaynayanlar çıkmış oldu bu sayede aradan:) Şimdide son isteğe gelelim Biraz uğraştırdı gife çevrmek ama oldu Aikawa Ayumu Bende Korkulan bi çocuk istiyorum Neden kimse bulup getirmedi:(
  2. A: 8 İ: 5 (mavi saçlara özel ilgim var ama avatarla imzada aynı olmaz kii)
  3. Burdan anlıyoruz ki Gear 5 kesin gelecek sonra evine dönecek anime bitcek sonra :D :D :D
  4. Bunlar telefon Buda şuan bilgisayarda olan
  5. bnymn1697

Bul Getir!

Bence bu gayet iş görür Eu Komik bi gif istiyim
  6. bnymn1697

Bul Getir!

Ooo böyle bi konu vardı dimi... bende en şanslısını istiyom ozmn
  7. Konumuz gayet basit elinizde anime karakterlerinden kurulmuş bir ordu olsa hangisinin yönetmesini isterdiniz. Neden? Ben Code Geass'tan Lelouch vi Britannia'yı seçerdim. Çünkü rakibinin hamlelerini tahmin edip ona göre hareket edebiliyor.
  8. bnymn1697

Bul Getir!

Yoshida Yuki(Tomonori) Aptal bi baş karakter?
  9. bnymn1697

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Benim dxd'deki favorilerimdendir o nie sevmiyon garibanı :D Bende ağır bi Yuno fanı olarak Amano Yukiteru diyorum seven yoktur o lavuğu.
  10. Benim Favori Karakterlerimdendir Kiryuin Satsuki
  11. Lucky Star'ın Miyakawa-ke no Kuufuku diye beşer dakikalık 10 bölüm yan serisi var bi çeviren olursa çok iyi olur.
  12. bnymn1697

Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler

Burda yakışıklı bir kız karakterimiz var. Konu belli zaten fazla lafa gerek yok herhalde Konu trap olurda Totsuka Saika kimsenin aklına gelmez mi Bunu önce tahmin edin bakalım :D Evet öyle görünmüyor olabilir ama o bir erkek
  13. bnymn1697

Bul Getir!

Al sana bi Tokisaki Kurumi Bende elma yanaklı bal dudaklı bi gelin alıyım ordan :LTkJN9u:
  14. Buraya telefondakileride koysam olur herhalde
  15. bnymn1697

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Büyük bir Yuno Fanı olarak onu hiç haketmeyen Amano Yukiteru.
  16. bnymn1697

Bul Getir!

Varsa daha güzeli banada haber verin Yuri karakter istiyim bende bari
  17. bnymn1697

Anime karakterlerinin Gender Bender halleri

One Piece olmamış ama diğerleri iyi. One Piecede sadece göğüs kaldırıp kas çizmişler yerlerine saç şekilleri falan değişse güzel olurdu.
  18. Avatar:8 (Gayet hoşmuş) İmza:5 (anlamadım o ne?)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.