Jump to content

ByBesgen

Üyeler
  • İçerik sayısı

327
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

ByBesgen kullanıcısının paylaşımları

1. ByBesgen

Solitary - FanArt'larım

Tamam da biraz aceleci davranıyorsun gibi. Mesela Meast'e filan bakıyorum da kurşun kalemle çok iyi çizdiği halde hala kendini geliştirmek için baya uğraşıyor. Sen kurşun kalemde ustalaşmadan geçmişsin gibi duruyor. Ki bence manga çizmede asıl mesele g-pen kullanmak değil. Pilot kalemle bile güzel bir manga çıkarılabilir.
  2. ByBesgen

Solitary - FanArt'larım

Fazla bilgim olmadığı için pek eleştirmek istemiyorum ama sormadan da edemicem. Neden kendini g-pen kullanmak için zorluyorsun? Kendini iyice geliştirdikten sonra geçsen daha iyi olmaz mı? Ben çok fazla resim çizmeyen biri olarak bu resimi pek beğendiğimi söyleyemem. Diğer g-pen'le çizdiklerini de beğenmedim diyebilirim. Kurşun kalemle veya herhangi bir kalemle daha güzel çizebilirsin diye düşünüyorum.
  3. Hoşgeldin. Cihan ismine bir bayanda ilk kez rastlıyorum.:D Forumda iyi eğlenceler.
  4. ByBesgen

Altyazı Düzenleme Encode Hazırlama(Ders 1)

Eline sağlık güzel çalışma olmuş. Kaç dersten oluşacak?
  5. Part part paylaşman çok iyi olmuş. Paylaşım için teşekkürler.
  6. ByBesgen

Merhaba

Hoş geldin Sinan ben Erkam. Forumda iyi eğlenceler.
  7. ByBesgen

anime lakabınız

Dedektif-büyücü. Tam benlik. :D
  8. ByBesgen

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Oga Tatsumi:
  9. Arkadaş bir şey diyoruz suçlu çıkıyoruz. Yorum yazsam ayrı bir dert yazmasam ayrı bir dert. Nedense kendini bir halt sananlar doluşup duruyor foruma.

10. ByBesgen

D.Gray-man

2011 !..
  11. ByBesgen

Bleach 542 Animesi Tamamlandı

Mangayı okumuyorum ama dayanamayıp izledim. Harbiden güzel yapmışlar. Efektleri etkileyici olmuş.
  12. sebebini bilmediğim halde yarım saattir Oktay usta izliyorum.

1. Amygirl

Amygirl

Niyetli isen mantıklı olabilir :D Biz de geçen gün öğleden sonra full yemek muhabbeti yaptık :)

2. ByBesgen
    3. Amygirl

Amygirl

Enteresanmış cidden :)

13. ByBesgen

merhaba

Hoşgeldin. Forumda iyi eğlenceler.
  14. İzleyin derim. :D
    1. ByBesgen

ByBesgen

insanın şarkıyı ezberleyesi geliyor :D

2. Ogeday

Ogeday

Güzelmiş şarkı :D

15. ByBesgen

selam

Hoş geldin.
  16. Ezgi gelir ve ortalığı temizler. :D Yazık valla sınav stresinde kızı uğraştırıyonuz.

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Mağdurun halinden anlayan kişi işte :(

17. ByBesgen

SenseeCosplay Burada!

Türkiye'de böyle etkinliklerin düzenlenmesini görmek gerçekten insanı mutlu ediyor. Tasarımlarında çok güzel olanlar var fakat Luffy'nin hasır şapkası dikkatimi çekti de pek hoşuma gittiğini söyleyemem. Daha güzeli varsa alabilirim. :D
  18. ByBesgen

SenseeCosplay Burada!

Türkiye'de bu işi yapan birinin olduğunu bilmiyordum.
  19. Bana tek part altyazılı HD film izleyebileceğim site söyleyebilecek var mı? Yabancı sitelerde olabilir.

20. ByBesgen

Üye Albümü

Demekki alakası var. :D Saç rengin de benziyor.
  21. ByBesgen

Merhaba

Hoş geldin. İyi eğlenceler.
  22. ByBesgen

Chibi Stil

Bu da Rias Gremory. Biraz zorlama da olsa benzedi gibi.
  23. ByBesgen

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Dk'da 10 mesaj yazılıyor bu konuya. Bir saat önce yazdım bıraktım bilgisayarı bir geldim ne hale gelmiş konu. :D
  24. ByBesgen

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Dış güzellik tabi ki de önemlidir. İlk bakışta insan ister istemez karşısındaki hakkında fikir yürütmeye başlar. Fakat asıl sevgi bir insanla konuşmaya başladığında ortaya çıkar. Bu sevgi birini daha çok tanımaya devam ettiğinde gitgide çoğalır veya azalır.
  25. Forum git gide göçüyor. Mesaj simgesinin üstüne basınca açılmıyor. Tüm yorumları göster deyince hepsini kapatıyor. bildirimler soru işaretli geliyor. Bakalım başka neler bozulacak.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ByBesgen

ByBesgen

Ben de öyle bir sorun yoktu. Sadece bildirimler bozuk geliyordu. Bu hafta diğerleri gittiler.

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

İdare et kardeşim yönetici işlerinden dolayı ilgilenemiyor boş vakit buldugunda siteye baştan aşagı bir yenileme getirecek.

4. Paprika

Paprika

ben chrome'dan hesabıma giremiyorum bile.Anca gizli ile giriliyor.Bir de bi aralar ben de mesajları direkt açamıyordum,gizliden girince açabildiğimi fark ettim.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.